آموزش ساخت سایه فلت در فتوشاپ + فیلم آموزشی

آموزش ساخت سایه فلت در فتوشاپ + فیلم آموزشیReviewed by هاشم مهربان on Oct 20Rating:

سلام دوستان و کاربران عزیز سایت فاب تم.

در این پست براتون یه آموزش کاربردی اماده کردم که خیلی به کارتون میاد و خیلی ها به دنبال این آموزش بودند طرح فلت که امروزه خبلی رواج پیدا کرده و اکثر پوستر ها و بنر های تبلیغاتی یا … از طرح فلت یا تخت استفاده میکند که خیلی جلوه خوب و زیبایی به تصویر میده و در عین سادگی خیلی حرفه ای و زیبا هستش اما این طرح قلت ها رو چطور یاد بگیریم و چطر بتونیم استفاده کنید؟ برای یاد گیری طرحهای فلت میتوانید این آموزش رو ببینید.” آموزش طراحی بنر فلت در فتوشاپ “.

حتما بخونید : فیلم آموزش ساخت دکمه فلت در فتوشاپ

اما دیگر نگران یادگیری و به کاربردن این نوع افکت های نباشید! سایت های بسیاری در رایطه با سایه فلت آموزش هایی رو قرار داده اند ولی این آموزش ها برای افراد مبتدی و نا آشنا با فتوشاپ مناسب نیستند.اما ما در این آموش اکشنی معرفی میکنیم که شما فقط میتوانید با یک کلیک تمام کارها را به فتوشاپ بسپارید!و فتوشاپ ایم افکت زیبا رو به عناصر بده.

ساخت سایه فلت در فتوشاپ

این آموزش نیازی به پیش نیاز نرم افزار فتوشاپ ندارد و کسانی که با فتوشاپ آشنا نیستند میتوانند به یک کلیک ساده این افکت زیبا رو اعمال کنند که این اکشن طوری طراحی شده است که میتوانید این افکت رو برای عناصر جدا و یکی به یکی اعمال کنید.

دانلود فیلم آموزشی استفاده از اکشن   دانلود اکشن

فیلم های آموزشی رایگان فیلمهای آموزشی وبلاگ سایت

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

دیدگاه خود را بیان کنید