افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس | رایگان

افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس | رایگانReviewed by محمود شعبانی on Feb 12Rating: 5.0افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس | رایگان

افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس که به نام “افزونه پیشرفته پست مهمان (WP Guest Post Pro)” شناخته میشود، یک پلاگین تجاری قدرتمند کاملا ایرانی برای وردپرس میباشد که وبسایت های مقاله محور و سایت هایی که تمایل دارند کاربرانشان نویسنده هایشان نیز باشند شدیدا این امکان را فراهم میکند.

این پلاگین، یک سیستم پیشرفته و حرفه ای را با قابلیت هایی جدید و کاربردی در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آنها می توان به پشتیبانی از AJAX، ویرایشگر پیشرفته، سیستم تگ گذاری زیبا، لایه امنیتی گوگل ریکپچا، اطلاع رسانی از طریق ایمیل، ابزارک پیشخوان و… اشاره کرد. در این سیستم کاربر می تواند نوشته خود را با هر نوع وضعیت نوشته -که توسط شما تعیین شده- در سطح واسط کاربری ارسال کند و شما پس بررسی اولیه می توانید آن را تأیید و یا رد کنید. نوشته های مهمان حاوی اطلاعاتی همچون نام نویسنده، آدرس ایمیل، آدرس وبسایت، IP نویسنده، توانایی ها، عنوان نوشته، محتوا، بارگذاری تصویر، دسته بندی ها، برچسب ها و… هستند.

امکانات موجود در پیشخوان وردپرس

افزونه پست مهمان امکانات مختلفی را در بخش پیشخوان ارائه می کند که از جمله آنها می توان به پنل تنظیمات قدرتمند، ابزارک ویژه نمایش پست های مهمان و قابلیت فیلترگذاری با چندین متد مختلف اشاره کرد. پنل تنظیمات، آپشن های زیادی را پشتیبانی می کند که شامل تنظیمات مربوط به ویرایشگر نوشته، تنظیمات عمومی مثل فعال سازی کتابخانه ها، اطلاع رسانی از طریق ایمیل، فعال سازی گوگل ریکپچا، محدود کردن بارگذاری فایل ها و همچنین سفارشی سازی متن پیغام ها هستند. در ابزارک پیشخوان هم، می توانید آخرین پست های مهمان را به ترتیب مشاهده کرده و تغییرات لازم را در آنها اعمال کنید.

افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس | رایگان

قابلیت های موجود در فرم ارسال نوشته

یکی از بخش های مهم و متمایز کننده افزونه پست مهمان، زیبایی بصری و امکاناتی است که در سمت واسط کاربری ارائه می دهد. از جمله این امکانات می توان به وجود فیلدهای مختلف اطلاعاتی، ویرایشگر قدرتمند و کامل با قابلیت آپلود تصویر (Drag & Drop)، سیستم تگ گذاری پیشرفته، پیشتیبانی از گوگل ریکپچا، قابلیت انتخاب چند دسته ای، سیستم جذاب نمایش پیغام ها و… اشاره کرد.

قابلیت های موجود در فرم ارسال نوشته

ویژگی های موجود در پردازش ارسال ها

و اما مهمترین بخش مربوط به افزونه پست مهمان، سیستم پردازشی و اتفاقات مربوط به پشت پرده است. همانطور که قبلا هم اشاره شد، این افزونه به طور کامل از AJAX پشتیبانی می کند و تمامی پردازش ها بدون بارگذاری مجدد صفحه انجام می گیرند. در عین حال، با بهره گیری از متدهای استاندارد و کدنویسی دقیق، سرعت پردازش ها -با حفظ کامل امنیت- بسیار بالا بوده و در ظرف چندثانیه عملیات بررسی و ارسال انجام می شود و نتیجه به صورت پیغام خطا/موفقیت به کاربر اعلام می گردد. در همین حین، ذخیره اطلاعات متا (مثل IP کاربر، ایمیل، …) و همینطور ارسال اطلاع رسانی های ایمیل هم به صورت کاملا موازی انجام می گیرد و هیچ وقفه ای در زمان پردازش ایجاد نمی کنند.

ویژگی های موجود در پردازش ارسال ها

سایر ویژگی ها و امکانات این افزونه

پشتیبانی از بوت استرپ، سازگاری با سیستم های مختلف موبایل و تبلت، قابلیت توسعه آسان، امنیت چند لایه ای و جلوگیری از فعالیت اسپمرها، قابلیت استفاده در وردپرس فارسی و انگلیسی، پشتیبانی از شورت کد مخصوص جهت نمایش اطلاعات نویسنده و… همگی امکانات ویژه ای هستند که در نسخه فعلی پشتیبانی می شوند و لیست این قابلیت ها در آینده ای نزدیک، توسعه بسیاری خواهد داشت.

سایر ویژگی ها و امکانات این افزونه

افزونه ارسال پست مهمان برای وردپرس | رایگان

دانلود افزونه 

افزونه رایگان وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

دیدگاه خود را بیان کنید