افزونه ساخت خودکار کلمات کلیدی در وردپرس

افزونه ساخت خودکار کلمات کلیدی در وردپرسReviewed by هاشم مهربان on Aug 8Rating:

افزونه ساخت خودکار کلمات کلیدی در وردپرس

افزونه Strictly Auto Tags

سلام دوستان عزیز.

در این قسمت از سری افزونه های وردپرس یک افزونه بسیار کاربردی براتون میخوام معرفی کنم که ۱۰۰% برای شما هم ضروری هستش.شما وقتی نوشته ای را در وردپرس اتشار می دهید کلمات کلیدی نقش اول سئوی مطلب را ایفا می کنند یعنی باید کلمات کلیدی مطلب را استخراج کنید که هم زمان بر هستش و هم نمی توانید کلمات کلیدی درست را انتخاب کنید.اما این تا زمانی بود که با این افزونه آشنا نبودید!

[wpv_alert title=”این مطلب رو هم بخونید.” style=”info” icon=”false” close=”false”]افزایش سرعت سایت WP Rocket باورنکردنی (رایگان)[/wpv_alert]

افزونه Strictly Auto Tags افزونه ای هستش که به صورت خودکار کلمات کلیدی مطلب را استخراج می کند و بهینه سازی مطلب را بالا می برد و شما دیگر نیاز نیست که برای هر مطلب خود وقت زیادی صررف کنید تا کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید.

کار کردن با این افزونه کاربردی بسیار راحت است و فقط کافیست که افزونه را دانلود نمایید و نصب کنید و میبینید که این افزونه چقدر شما را کمک خواهد کرد.

 

دانلود از مخزن وردپرس

افزونه رایگان وردپرس وبلاگ سایت

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

دیدگاه خود را بیان کنید