جلوگیری از کپی نوشته های سایت وردپرسی

جلوگیری از کپی نوشته های سایت وردپرسیReviewed by هاشم مهربان on Sep 18Rating:

سلام خدمت تمامی بازدیدکنندگان سایت فاب تم.

همانطور که میدانید در کشور ما قانون کپی رایت وجود ندارد و میتوانیم فایل ها و نوشته های یکدیگر یا اینترنت را کپی و در سایت یا وبلاگ خود استفاده کنیم پس در نتیجه با از مطالب سایتمان محافظت کنیم تا در سطح اینترنت انتشار نیابد و فقط در سایت خودمان منتشر شود خوب این کار در وردپرس کار آسانی است و میتوانید با استفاده از افزونه قدرت مند WP Content Copy Protection & No Right Click این کار را انجام دهید.

حتما بخونید : افزونه بهینه سازی و کاهش حجم تصاویر در وردپرس

این افزونه همانطور که از اسمش معلومه کلیک راست و انتخاب بر روی متن را محدود و قفل میکند و بازدید کنندگان نمی توانند در سایت یعنی در نوشته های سایت کلیک راست و انتخاب متن انجام دهند که این افزونه باعث می شود که از مطالب شما محافظت شود و غیر قابل کپی شود.اگر سایت وردپرسی دارید ۱۰۰% اید افزونه را نصب و استفاده کنید.

WP Content Copy Protection

کار کردن با این افزونه بسیار راحت است و فقط کافیست تا افزونه را از مخزن وردپرس دانلود و نصب و فعالش کنید و امکانات افزونه را مشاهده کنید.

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

آموزش وردپرس افزونه رایگان وردپرس وبلاگ سایت

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

3 نظر

  1. سلام. خودتون که استفاده نکردین. من خیلی سایت هارو گشتم کسانی که خودشون توصیه کردن خودشون نصب نکردن .
    ولی در کل ممنون

دیدگاه خود را بیان کنید