دوره رایگان آموزش طراحی قالب وردپرس قسمت ۱

دوره رایگان آموزش طراحی قالب وردپرس قسمت 1Reviewed by هاشم مهربان on Oct 4Rating:

سلام به همه کاربران فاب تم.

در این دوره برای دوستان و کاربران عزیز آموزش طراحی قالب وردپرس رو قرار دادم که به صورت فیلم آموزشی فارسی هستش که میتونید به صورت رایگان دانلود کنید این آموزشی به صورت کاملا جامع و کامل میباشد و براختی میتوانید قالب های زیبایی طراحی کنید.این دوره به این صورت هستش که یک قالب رو از ابتدا در فتوشاپ طراحی میکنه و سپس تبدیل به قالب HTML میکنه و در آخر هم تبدیل به قالب وردپرس.

طراحی پوسته وردپرس

این دوره آموزشی ارزشمند به صورت قسمتی هستش و در ۲۲ جلسه آموزش داده میشه که همه مراحل و جلسه های کاملا کاربردی هستند و تمام جلسات رو میتونید روز به روز به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

حتما بخونید : فیلم آموزشی ساخت پنل تنظیمات برای قالب های وردپرس

این دوره آموزشی به صورت کاملا رایگان هستش وبراحتی میتونید دانلود کنید.شما بعد از گزراندن این دوره با ارزش میتونید قالب های زیبای وردپرس طراحی کنید.

محتوای این قسمت : 

در این قسمت با نرم افزار فتوشاپ و همچنین با اندازه های استاندارد صفحات وب آشنا میشید و در مرحله اول قسمت منوی بالای سایت رو طراحی میکنه و رنگ بندی دلخواه رو تو نرم افزار اعمال میکنه.

دوره رایگان آموزش طراحی قالب وردپرس قسمت ۲

دانلود رایگان فیلم آموزشی

پسورد فایل فشرده : fabtheme.ir

فیلم های آموزشی رایگان

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

دیدگاه خود را بیان کنید