رفع کامل هشدار () Invalid argument supplied for foreach وردپرس

رفع کامل هشدار () Invalid argument supplied for foreach وردپرسReviewed by هاشم مهربان on Aug 16Rating:

رفع کامل هشدار () Invalid argument supplied for foreach وردپرس

سلام خدمت شما.

شاید شما هم در هنگام یا بعد از نصب بعضی افزونه های وردپرس با هشدار Invalid argument supplied for foreach روبرو می شوید و دیگر نمی توانید آن را حل کنید برای حل این مشکل ۲ راه وجود دارد و در هر حال این ۲ روش مشکل شما را حل خواهد کرد پس بریم سراغ آموزش.

 روش اول

بعد مشاهده این ارور ابتدا شما افزونه های وردپرس را به صورت کامل غیر فعال کنید و سویچ کنید به قالب پیشفرض وردپرس و بازهم افزونه ای که ارور رو میده رو فعال کنید و استفاده کنید اگر آن ارور رفع شد به قالب اصلی سایتتون برگردید و فعالش کنید و افزونه هارا یکی به یکی فعال کنید تا معلوم شود که مشکل از کدام افزونه هستش و براحتی میتوانید به جای آن افزونه، افزونه دیگری اسفاده کنید.اگر آن ارور را مشاهده کردید به روش دوم عمل کنید.

 روش دوم

اگر مشکل شما با روش اول حل نشد نگران نباشید.این ارور در هنگامی رخ می دهد که افزونه ای که نصب کردید یا وردپرس شما بروزرسانی نشده است و اول از همه تمام قالب ها و افزونه های وردپرس حتی آنهایی که استفاده نمی کنید و غیر فعال هستند رو آپدیت یا بروزرسانی بکنید و وردپرس رو هم به نسخه آخر بروزرسانی کنید ۱۰۰% مشکل شما حل میشود.

موفق باشید.

آموزش وردپرس کد وردپرس هک وردپرس وبلاگ سایت

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

دیدگاه خود را بیان کنید