تغییر رنگ آدرس بار در موبایل برای وردپرس

تغییر رنگ آدرس بار در موبایل برای وردپرسReviewed by وحید زعفرانلو on Nov 17Rating:

در طراحی یک سایت همیشه عناصر و اجزای مختفی هستند که تاثیرگذار هستند و مدیران سایت ها همیشه به دنبال جذابیت آن برای کاربران هستند تا بتوانند از این طریق به بهبود رتبه و موارد دیگر در سایت خود کمک کنند ؛ حتما برای شما نیز پیش آمده است که با موبایل وارد سایتی شوید و با آدرس بار رنگی مواجه شوید و رنگی بودن این بخش زیبایی و جلوه خاصی به سایت شما می بخشد که احتمالا قصد اعمال چنین استایل و تنظیماتی را بر روی سایت وردپرسی را داشته اید . راهی آسان برای تغییر رنگ آدرس بار در وردپرس هنگام بازدید با موبایل استفاده از افزونه ها می باشد که پیشنهاد ما استفاده از افزونه Mobile Address Bar Changer می باشد که توسط آن به راحتی می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید .

حتما بخونید : ساخت صفحات زیبای وردپرس با افزونه Beaver Builder

در این مطلب قصد آموزش تغییر رنگ آدرس بار در موبایل برای وردپرس را برای شما کاربران وردپرسی داریم که توسط آن می توانید نوار آدرس بار در هنگام نمایش در موبایل خود را تغییر دهید . در ادامه با ما و آموزش تغییر رنگ آدرس بار در موبایل برای وردپرس همراه باشید .

تغییر رنگ آدرس بار در موبایل برای وردپرس

در این بخش قصد معرفی تیکه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به تغییر رنگ آدرس بار بخش url سایت ها در هنگام مشاهده با موبایل را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید :

<meta name="theme-color" content="#ff6600" />

کافی است برای تغییر رنگ آدرس با کد رنگ مورد نظر خود را از طریق فتوشاپ یا هر بخش دیگری انتخاب کنید و جایگزین کد بالا نمایید ؛ همچنین کد بالا را باید در بین دو تگ head قرار دهید . به طور مثال :

<head>
<meta name="theme-color" content="#ff6600" />
</head>

 این کد رنگ آدرس بار را به صورت #ff6600 نمایش می دهد که می توانید هر رنگی را که مد نظر شماست انتخاب کنید و استفاده نمایید .

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

آموزش وردپرس افزونه رایگان وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید