کد غیرفعال سازی ارسال ایمیل بروزرسانی وردپرس

کد غیرفعال سازی ارسال ایمیل بروزرسانی وردپرسReviewed by وحید زعفرانلو on Nov 12Rating:

وردپرس یکی از قوی ترین و برترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد که هزاران سایت بر پایه ی آن طراحی و برنامه نویسی شده اند ؛ از این رو بروزرسانی و رفع مشکلات وردپرس اولین هدف تیم برنامه نویس سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که هر از چند گاهی بروز رسانی هایی صورت می گیرد که مشکلات قبلی بر طرف می شود و گاهی امکاناتی بر آن افزونه می شود . اگر شما نیز از وردپرس استفاده می کنید حتما بار ها و بار ها بروز رسانی وردپرس را مشاهده کرده اید و وردپرس خود را به نسخه ای جدید بروز رسانی نموده اید و می دانید که با هر بروز رسانی وردپرس ، ایمیلی برای شما تحت عنوان آپدیت شدن نسخه وردپرس ارسال می گردد . گاهی اوقات برخی از کاربران نیاز به ارسال ایمیل بروز رسانی وردپرس ندارند اما با هر بار بروز رسانی با آن مواجه می شوند که کمی آزار دهنده است و بدلیل ارسال سایر اطلاع رسانی ها از سایت نمی توان آن را به بخش Spam ایمیل منتقل نمود .

حتما بخونید : نمایش مطالب سایت بجز یک دسته خاص در وردپرس

در این مطلب قصد آموزشی را داریم که توسط آن قادر به غیر فعال سازی ایمیل های اطلاع رسانی بروز رسانی وردپرس خواهید بود تا پس از هر بار بروز رسانی ایمیل آن برای شما ارسال نشود . در ادامه با ما و آموزش غیرفعال سازی ارسال ایمیل بروز رسانی وردپرس همراه باشید .

کد غیرفعال سازی ارسال ایمیل بروز رسانی وردپرس

برای اینکار شما باید کد زیر را در بخش توابع قالب خود قرار دهید تا از دست ایمیل های اطلاع رسانی آپدیت وردپرس راحت شوید و دیگر با آن مواجه نشوید :

add_filter( 'auto_core_update_send_email', 'wpb_stop_auto_update_emails', 10, 4 );
 
function wpb_stop_update_emails( $send, $type, $core_update, $result ) {
if ( ! empty( $type ) && $type == 'success' ) {
return false;
}
return true;
}

با استفاده از تکه کد بالا شما قادر به غیر فعال سازی ارسال ایمیل های اعلان و اطلاع رسانی ایمیل های وردپرس خواهید بود و دیگر چنین ایمیل هایی را در ایمیل خود دریافت نخواهید کرد .

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید