چطور وردپرس را به حالت اولیه بازگردانیم؟

چطور وردپرس را به حالت اولیه بازگردانیم؟Reviewed by هاشم مهربان on Oct 19Rating:

سلام بر دوستان عزیز وردپرسی.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب هستش و برای اینکه سایت را مدیریت کنیم و بهتر استفاده کنیم نیاز داریم تا تنظیمان شخصی و مطالب شخصی خود را در وردپرس قرار دهیم و طبق سلیقه خود سایت خودمون رو طراحی کنیم و لی اگر مشکلی برای وردپرس پیش بیاید از قبیل تنظیمات اشتباه ، مشکلات مطالب، و … باید قبلش یک بک آپ یا نسخه پشتیبان است سایت تهیه کنیم تا در صورت اشتباه بودم وردپرس رو از اول نصب نکنیم و براحتی نسخه پشتیبان رو بازگردانیم.اما اگر نتوانید نسخه پشتیبان از سایت تهیه کنید و مشکلی برای وردپرس پیش بیاید چه کنیم؟

حتما بخونید : افزونه و ابزارک حرفه ای خبرنامه وردپرس 

در چنین مواردی وردپرس افزونه های آماده برای ما قرار داده که ما براحتی میتوانید با نصب این افزونه ها و یک کلیک وردپرس رو به حالت اولیه بازگردانیم و دیگر نیازی نباشد تا وردپرس رو ار اول نصب و کانفیگ کنید.که ما این افزونه های کاربردی رو برای شما معرفی می کنیم.

افزونه WordPress Database Reset :

افزونه WordPress Database Reset

این افزونه که قدرت بالای در بازگردانی داره بهترین افزونه برای این کار هستش که میتوانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود و نصب نمائید فقط این افزونه را بر روی سایت های وردپرسی خودتون تست نکنید و اول در لوکال تست کنید تا مشکلات احتمالی پیش نیاید.این افزونه قابلیت خوبی که داره اینه که میتونید قسمت های مختلف رو که میخواهید بازگردانی شوند انتخاب کنید.

آموزش استفاده از این افزونه :

در مرحله اول باید افزونه را از مخزن وردرس نصب  و فعالش کنید.

قعال سازی افزونه wordpress database reset

افزونه بعد از نصب به منوی “ابزارها” اضافه میشود و میتوانید تنظیمات را اعمال کنید.

در مرحله دوم در قسمت Database Reset باید جدول های دیتابیس رو انتخاب کنید(یعنی جدمولی که میخواهید بازگردانی شود).

Database Reset

اگر میخواهید که قسمت یا جدول خاصی فقط بازگردانی شوند میتوانید نام جدول رو انتخاب کنید و لی اگر میخواهید که کل دیتابیس بازگردانی شود میتوانید Select All رو انتخاب کنید.

افزونه رایگان وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

دیدگاه خود را بیان کنید