نمایش تبلیغات پاپ آپ در وردپرس

نمایش تبلیغات پاپ آپ در وردپرسReviewed by محمود شعبانی on Jan 19Rating: 5.0نمایش تبلیغات پاپ آپ در وردپرسافزونه Wp Custom Popups یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به مدیریت تبلیغات پاپ آپ سایت وردپرسی خود خواهید بود . قابلیت محدودیت هایی برای تعداد دفعات نمایش در شبانه روز ، قابلیت نمایش تعداد دفعات نمایش در روز ، قابلیت ایجاد پاپ آپ تبلیغاتی به صورت تصادفی ، قابلیت تنظیم ، زمان غیرفعال سازی ، قابلیت مدیریت و کنترل آسان افزونه و … از جمله ویژگی های افزونه Wp Custom Popups همراه باشید . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Wp Custom Popups همراه باشید .

اگر شما هم به دنبال قرار دادن تبلیغات پاپ آپ در سایت خود هستید در ادامه با فاب تم همراه باشید .

افزونه Wp Custom Popups یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به مدیریت تبلیغات پاپ آپ سایت وردپرسی خود خواهید بود . قابلیت محدودیت هایی برای تعداد دفعات نمایش در شبانه روز ، قابلیت نمایش تعداد دفعات نمایش در روز ، قابلیت ایجاد پاپ آپ تبلیغاتی به صورت تصادفی ، قابلیت تنظیم ، زمان غیرفعال سازی ، قابلیت مدیریت و کنترل آسان افزونه و … از جمله ویژگی های افزونه Wp Custom Popups  همراه باشید . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Wp Custom Popups همراه باشید .

gjw_3.jpg نمایش تبلیغات پاپ آپ در وردپرس

برخی از ویژگی های افزونه Wp Custom Popups  :

  • قابلیت محدودیت هایی برای تعداد دفعات نمایش در شبانه روز
  • قابلیت نمایش تعداد دفعات نمایش در روز
  • قابلیت ایجاد پاپ آپ تبلیغاتی به صورت تصادفی
  • قابلیت تنظیم
  • زمان غیرفعال سازی
  • قابلیت مدیریت و کنترل آسان افزونه
  • و …

حتما بخونید : آموزش غیرفعال کردن RSS در وردپرس

اگر به دنبال افزونه ای برای مدیریت تبلیغات پاپ آپ سایت خود هستید ، پیشنهاد فاب تم استفاده از افزونه Wp Custom Popups می باشد .

شما می توانید این افزونه را از لینک زیر دانلود کنید :

افزونه پاپ آپ وردپرس

آموزش وردپرس افزونه رایگان وردپرس افزونه کاربردی افزونه وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید