نمایش تبلیغات پاپ آپ در وردپرس

نمایش تبلیغات پاپ آپ در وردپرسReviewed by محمود شعبانی on Jan 19Rating: 5.0نمایش تبلیغات پاپ آپ در وردپرسافزونه Wp Custom Popups یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به مدیریت تبلیغات پاپ آپ سایت وردپرسی خود خواهید بود . قابلیت محدودیت هایی برای تعداد دفعات نمایش در شبانه روز ، قابلیت نمایش تعداد دفعات نمایش در روز ، قابلیت ایجاد پاپ آپ تبلیغاتی به صورت تصادفی ، قابلیت تنظیم ، زمان غیرفعال سازی ، قابلیت مدیریت و کنترل آسان افزونه و … از جمله ویژگی های افزونه Wp Custom Popups همراه باشید . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Wp Custom Popups همراه باشید .

اگر شما هم به دنبال قرار دادن تبلیغات پاپ آپ در سایت خود هستید در ادامه با فاب تم همراه باشید .

افزونه Wp Custom Popups یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به مدیریت تبلیغات پاپ آپ سایت وردپرسی خود خواهید بود . قابلیت محدودیت هایی برای تعداد دفعات نمایش در شبانه روز ، قابلیت نمایش تعداد دفعات نمایش در روز ، قابلیت ایجاد پاپ آپ تبلیغاتی به صورت تصادفی ، قابلیت تنظیم ، زمان غیرفعال سازی ، قابلیت مدیریت و کنترل آسان افزونه و … از جمله ویژگی های افزونه Wp Custom Popups  همراه باشید . در ادامه با ما و برخی از ویژگی های افزونه Wp Custom Popups همراه باشید .

gjw_3.jpg

برخی از ویژگی های افزونه Wp Custom Popups  :

  • قابلیت محدودیت هایی برای تعداد دفعات نمایش در شبانه روز
  • قابلیت نمایش تعداد دفعات نمایش در روز
  • قابلیت ایجاد پاپ آپ تبلیغاتی به صورت تصادفی
  • قابلیت تنظیم
  • زمان غیرفعال سازی
  • قابلیت مدیریت و کنترل آسان افزونه
  • و …

حتما بخونید : آموزش غیرفعال کردن RSS در وردپرس

اگر به دنبال افزونه ای برای مدیریت تبلیغات پاپ آپ سایت خود هستید ، پیشنهاد فاب تم استفاده از افزونه Wp Custom Popups می باشد .

شما می توانید این افزونه را از لینک زیر دانلود کنید :

افزونه پاپ آپ وردپرس

آموزش وردپرس افزونه رایگان وردپرس افزونه کاربردی افزونه وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

دیدگاه خود را بیان کنید