غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس

غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرسReviewed by وحید زعفرانلو on Nov 30Rating:

یکی از قابلیت های بسیار پرطرفدار وردپرس قابلیت عضویت و ورود کاربران به بخش پیشخوان و وردپرس می باشد که با استفاده از این امکانات برخی از سایت ها کاربران خود را مدیریت می نمایند ؛ البته این قابلیت پیشفرض وردپرس امکانات بسیاری محدودی را در اختیار شما قرار می دهد ولی بسیاری از برنامه نویسان در زمینه ی افزونه وردپرس از این قابلیت استفاده می نمایند و به گونه ای آن را گسترش می دهند . یکی از مواردی که در این قابلیت وجود دارد ، قابلیت بازیابی رمز عبور می باشد تا در صورتی که کاربر رمز عبور خود را فراموش کرده باشد ، از طریق ایمیل و بدون نیاز به کمک مدیر سایت بتواند آن را ویرایش و یا بازیابی نماید ! اما گاهی همین مورد دردسر ها و مشکلات زیادی را برای کاربر و امنیت سایت ایجاد می کند که بسیاری از مدیران سایت ها به دنبال غیر فعال کردن این قابلیت هستند تا از به خطر افتادن امنیت سایت جلوگیری نمایند .

حتما بخونید : نمایش مطالب و نوشته های چند دسته خاص در وردپرس

در این مطلب قصد آموزش غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس از طریق پلاگین وردپرس را داریم که توسط آن قادر به از بین بردن و در واقع غیرفعال سازی بازیابی رمز عبور در وردپرس خواهید بود . در ادامه با ما و آموزش افزونه Plainview Protect Passwords همراه باشید .

غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس

آموزش افزونه Plainview Protect Passwords برای وردپرس :

این افزونه یک افزونه بسیار کاربردی و حرفه ای برای وردپرس می باشد که شما را در زمینه ی غیر فعال سازی قابلیت بازیابی رمز عبور وردپرس یاری می نماید و توسط آن به راحتی می تواتید از این امکان برای کاربران جلوگیری نمایید . برای نصب این افزونه ، ابتدا آن را از طریق مخزن وردپرس دانلود و آن را از بخش افزونه ها در پیشخوان نصب نمایید . پس از نصب گزینه ای به نام Protect Passwords در بخش تنظیمات ظاهر می شود که می توانید تنظیمات آن را به صورت زیر انجام دهید :

غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس

Protected Roles : این بخش از شما می خواهید تا تعیین کنید این قابلیت برای کدام دسته از کاربران غیرفعال باشد .

Protected Users : در این بخش برخی از کاربران را بر اساس نام کاربری آنها در سایت از این قابلیت خارج می کنید .

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

افزونه رایگان وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید