دوره آموزش کامل وردپرس قست اول

دوره آموزش کامل وردپرس قست اولReviewed by هاشم مهربان on Oct 17Rating:

این آموزش از سری آموزش های سایت فاب تم میباشد که برای شما عزیزا آماده شده است.

وردپرس یک مدیر محتوای بسیار قوی در عین حال ساده می باشد که کار وب کاران را بسیار راحت کرده است .البته مدیریت محتوا های دیگری هم وجود دارد مثل جوملا، نیوک و… اما محبوبترین آنها وردپرس میباشد. که ما در این دوره آموزشی به طور کامل ورپرس رو برای شما دوستان عزیز آموزش میدیم و شما براحتی میتوانید وردپرس خود را مدیریت کنید.

حتما بخونید : افزونه و ابزارک حرفه ای خبرنامه وردپرس

بریم سراغ اصل مطلب :

نوشته ها :

منوی اصلی وردپرس

این تب برای مدیریت پست های وردپرس هستش که شما میتوانید با استفاده از این گزینه پست اضافه کنید یا پست های خود را ویرایش یا حذف کنید.این تب  دارای ۴ گزینه هست :

 

زیر منوی نوشته های وردپرس

همه نوشته ها

این گزینه تمام نوشته یا پست های سایت شمارو به صورت لیست نشون میده که شما میتوانید پست هاتونو ویرایش و یا حذف کنید.

تمام نوشته های وردپرس

افزودن نوشته:

همانطور که از نام این گزینه پیداست شما میتوانید پست های خود را از این قسمت اضافه کنید.

پست جدید در وردپرس

دسته ها:

با این گزینه شما میتوانی تمام دسته بندی سایت را مشاهده یا وارد کنید این قسمت یکی از قسمت های مهم ورد پرس می باشد که شما می توانی پست های خود را دسته بندی کنید و همچنین در سئو سایت بسیار موثر است.

دسته ها در وردپرس

برچسب ها:

این قسمت که بسیار مهم است و در سئوی سایت بسیار اهمیت دارد شما می توانید برچسبها یا بهتر بگم کلمات کلیدی پست ها یا سایت را در این قسمت وارد کنید. پیشنهاد میکنم این قسمت را با دقت پر کنید چون تاثیر بسیاری در سئو سایت و رتبه آن دارد.  شما میتوانید از گوگل ادوردز(Google Add Words) که به ترین ابزار برای این کار است استفاده کنید و کلمات کلیدی پر استفاده در وب را برگزینید .

توجه: این سایت با IP ایران باز نمی شود و باید با IP کشور های دیگر وارد شوید.

برچسب ها در وردپرس

رسانه:

قسمت دیگری که در خدمت شما هستیم تب رسانه هستش که شما میتوانید کتابخانه چند رسانه ای سایت را مشاهده و یا فایل های چند رسانه ای دیگری را اضافه کنید.توجه کنید که شما نمیتوانید فایل هایی غیر تصویر و فیلم اضافه کنید.

رسانه در وردپرس

دیدگا ها:

این قسمت دربر گیرنده دیدگاها و نظرات سایت است.شما میتوانید در این قسمت دیدگاه های سایت را مشاهده و آنهارا تایید کنیدو نظرات کاربران در مورد پست هارا مدیریت کنید.

دیدگاه ها در وردپرس

قسمت اول این آموزش تمام شد.با قسمت های بعدی همراه ما باشید.

هر گونه سوالی دارید می توامید در قسمت نظرات این پست مطرح فرمایید.

آموزش وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید دم همه وردپرسیها گرم

دیدگاه خود را بیان کنید