3 روش ایجاد بخش وبلاگ در سایت

3 روش ایجاد بخش وبلاگ در سایتReviewed by محمود شعبانی on Jan 9Rating: 5.03 روش ایجاد بخش وبلاگ در سایتبرای ساختن بخش وبلاگ چند راه وجود دارد که ما سه راه برای شما آموزش می دهیم که هر سه راه محبوب و پر کاربرد می باشد و قطعآ با هر سه راه پیش رو بوده اید و با آن کار کرده اید.

چگونه قسمت وبلاگ یا Blog بسازیم :

3 روش ایجاد بخش وبلاگ در سایت

وبلاگ یا Blog :

برای ساختن بخش وبلاگ چند راه وجود دارد که ما سه راه برای شما آموزش می دهیم که هر سه راه محبوب و پر کاربرد می باشد و قطعآ با هر سه راه پیش رو بوده اید و با آن کار کرده اید.

حتما بخونید : افزونه حرفه ای ساخت پاپ آپ های زیبا در وردپرس+فیلم آموزشی

  1. یکی از راه های ساخت بخش وبلاگ (ایجاد دسته بندی به نام وبلاگ) می باشد که این یکی از راه های ساخت وبلاگ می باشد که آموزش ساخت دسته جدید در وردپرس را در راه وردپرس بخوانید.
  2. یکی دیگر از راه های ساخت بخش وبلاگ ساخت برگه می باشد که باز دوباره این کار هم نیاز به ساخت دسته جدید در وردپرس می باشد یکی دیگر از راه ساخت بخش وبلاگ می باشد و برای نمایش آن صفحه هم به بخش تنظیمات > خواندن بروید و برگه نوشته ها را بر روی وبلاگ قرار دهید.
  3. سومین راه که برای ساخت وبلاگ ایجاد ساب دامین و نصب وردپرسی جدید می باشد که بهتر است از این راه برای ساخت وبلاگ استفاده نکنید به دلیل اینکه هم حجم زیادی گرفته می شود و هم بعد باید برای آن قالب و افزونه مورد نیاز تهیه کنید.

با بخش وبلاگ سایت خود بازدید و در آمد آن را بیش از حد کنید و برای سئو مطالب و سایت خود از افزونه سئو حرفه ای وردپرس استفاده کنید.

پیشنهاد فاب تم این است که از روش اول استفاده کنید البته برای سایت های کوچیک و در حال پیشرفت ولی اگر سایت بزرگی دارید پیشنهاد ما استفاده از سابدومین است یعنی روش سوم

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

2 نظر

  1. ممنونم مقاله بسیار مفیدی بود

دیدگاه خود را بیان کنید

2 × سه =