آموزش جلوگیری از انتشار اتفاقی یک پست در وردپرس

آموزش جلوگیری از انتشار اتفاقی یک پست در وردپرسReviewed by عماد حیدری on Feb 27Rating: 5.0آموزش جلوگیری از انتشار اتفاقی یک پست در وردپرسدر ادامه به بررسی روش جلوگیری از انتشار اتفاقی یک پست در وردپرس می پردازیم و نحوه ایجاد یک تأییدیه برای انتشار مطالب وردپرسی را آموزش خواهیم داد.

در ادامه به بررسی روش جلوگیری از انتشار اتفاقی یک پست در وردپرس می پردازیم و نحوه ایجاد یک تأییدیه برای انتشار مطالب وردپرسی را آموزش خواهیم داد.ممکن است در بسیاری از مواقع پیش از تکمیل یک مطلب به صورت تصادفی بر روی دکمه انتشار به جای دکمه ذخیره پیش نویس کلیک کرده باشید و اینکار منجر به ارسال مطلب ناقص بر روی سطح سایت شود. گاهی نیز وردپرس با زدن دکمه اینترنت در بخش عنوان مطلب و یا دیگر قسمت ها مطلب نوشته شده را منتشر می کنند که می تواند عواقبی را برای سایت در پیش داشته باشد. در صورتی که برایتا سوال شده که چگونه از انتشار تصادفی و ناخواسته مطالب در وردپرس جلوگیری کنیم در ادامه به آموزش تصویری نحوه ممانعت از انتشار ناخواسته پست ها در وردپرس با استفاده از یک تأییدیه می پردازیم با فاب تم همراه باشید.

جلوگیری از انتشار اتفاقی یک پست در وردپرس

جلوگیری از انتشار اتفاقی یک پست در وردپرس

چرا باید از انتشار اتفاقی و ناخواسته پست در وردپرس جلوگیری کرد

در صورت وجود خبرنامه، دنبال کنندگان سایت مطالب شما با انتشار یک مطلب از آن مطلع خواهند و با انتشار مطلب ناقص امکان بازگردانی و به روزرسانی مطلب ارسال شده برای کاربران امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که یک مشکل سطحی در مطلب منتشر شود می توان آن را با به روزرسانی رفع کرد. اما اگر یک مطلب نا مرتبط برای اعضای خبرنامه ارسال شود در صورت حذف مطلب کاربران با خطای 404 در حین کلیک بر روی لینک مواجه خواهند شد.

برای جلوگیری از انتشار ناخواسته یک مطلب در وردپرس نیاز است تا افزونه Publish Confirm را با مراجعه به بخش افزونه های وردپرس جستجو کرده و آن را به وبسایت خود اضافه کنید. پس از اضافه کردن افزونه موردنظر و فعال سازی آن، نیازی به انجام تنظیمات اضافی وجود ندارد و افزونه خارج از تنظیمات وردپرس کار می کند.

با فعال سازی این افزونه حال در صورت مراجعه به بخش افزودن نوشته و نوشتن یک مطلب جدید با کلیک بر روی دکمه انتشار با یک پیغام هشدار در مرورگر همانند تصویر زیر مواجه می شوید که مانع از انتشار مستقیم مطلب می شود. این هشدار از شما می پرسد که آیا به انتشار مطلب مطمعن هستید که با کلیک بر دکمه OK مطلب منتشر شده و با کلیک بر دکمه Cancel ارسال آن متوقف می شود.

جلوگیری از انتشار اتفاقی یک پست در وردپرس

این افزونه برای تمامی پست ها و برگه های وردپرس کار می کند و از آن می توانید برای جلوگیری از انتشار ناگهانی مطالب استفاده نمایید.

در صورتی که تمایلی به استفاده از یک افزونه جدید در سایت خود ندارید و یا می خواهید پیغام هشدار دیگری را برای جعبه تایید در نظر بگیرید در این صورت می توانید با افزودن کد زیر به فایل functions.php این عمل را بدون استفاده از افزونه و با پیغام سفارشی انجام دهید.

برای سفارس سازی متن هشدار می توانید متن موجود در خط سه و در میان نقل قول را ویرایش کنید. امیدواریم این آموزش مورد قبول شما واقع شده باشد.

آموزش وردپرس هک وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

نوزده − دوازده =