آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکن

آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکنReviewed by سعید دیدارنو on Sep 15Rating: 5.0آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکناضافه کردن لینک خروج وردپرس,لینک خروج از سایت وردپرس,اضافه کردن لینک خروج از سایت وردپرس,لینک خروج از وبسایت وردپرس,اضافه کردن لینک خروج از وبسایت وردپرس

آیا شما می خواهید به صورت دستی یک لینک خروجی وردپرس را به سایت خود اضافه کنید؟ اگر شما یک سایت در سیستم وردپرس اجرا می کنید، پس داشتن یک لینک خروجی برجسته برای کاربران سایت شما مفید خواهد بود. در این مقاله، نحوه دسترسی مستقیم به لینک خروج وردپرس را توضیح خواهم داد و سپس نحوه اضافه کردن لینک خروج در منوی وردپرس و سایر قسمت های سایت را نیز بیان خواهم کرد. پس بدون هیچ توضیح اضافه ای، اجازه بدهید که شروع کنم!

آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکن

آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکن

لینک خروج برای وردپرس

به صورت معمول شما می توانید از سایت وردپرسی خود با کلیک کردن بر روی لینک خروج، خارج شوید. این پیوند در زیر تصویر نمایه شما در گوشه بالای سمت راست نوار مدیریت وردپرس قرار دارد. تمام کاری که باید انجام دهید این است که ماوس خود را بر روی نام کاربری خود قرار دهید تا لینک خروج در منوی کشویی ظاهر شود.

آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکن

در صورتی که شما یا مدیر سایت شما نوار مدیریت وردپرس را غیر فعال کرده باشید، پس نمی توانید لینک خروج وردپرس را مشاهده کنید. نکته خوب این است که لینک خروج وردپرس می تواند به طور مستقیم برای خروج از جلسه وردپرس جاری شما در دسترس باشد.

لینک خروج از سایت وردپرس شما شبیه به آدرس زیر است:

http://example.com/wp-login.php?action=logout

فراموش نکنید که example.com را با نام دامنه خود جایگزین کنید. شما می توانید به این لینک به طور مستقیم در پنجره مرورگر خود برای خروج از سایت وردپرس خود، دسترسی داشته باشید. هنگامی که قصد بازدید از پیوند خروج وردپرس را دارید، یک صفحه هشدار به شما نمایش داده می شود. شما باید بر روی لینک خروج برای تایید این که واقعا می خواهید از سیستم خارج شوید، کلیک کنید.

آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکن

شما همچنین می توانید لینک خروج وردپرس را به صورت دستی در هر جای سایت وردپرسی خود اضافه کنید. بیایید با هم نگاهی به نحوه انجام کار بیاندازیم.

افزودن لینک خروج به منو ناوبری وردپرس

اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی ناوبری سایت، به شما اجازه دسترسی آسان به این لینک را از هر صفحه ای از سایت می دهد. برای این کار مستقیما به بخش Appearance » Menus در صفحه مدیریت وردپرس خود بروید. پس از آن، باید بر روی تب لینک های سفارشی جهت گسترش آن کلیک کنید و لینک خروج را در فیلد URL قرار دهید.

آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکن

پس از اتمام کار، بر روی دکمه افزودن به منو (Add to menu) کلیک کنید، شما متوجه خواهید شد که لینک در ستون سمت راست ظاهر می شود. شما می توانید موقعیت لینک خروج از سایت وردپرس را به سادگی با بالا یا پایین کشیدن آن، تنظیم کنید.

در پایان کار فراموش نکنید که بر روی دکمه ذخیره منو (Save Menu) برای ذخیره کردن تغییرات کلیک کنید.

شما اکنون می توانید با مراجعه به سایت خود ببینید که لینک خروج از وردپرس به نوار ناوبری اضافه شده است.

آموزش نحوه اضافه کردن لینک خروج وردپرس به منوی مدیریت به ساده ترین شکل ممکن

مشکل اضافه کردن لینک خروج از وردپرس به منو این است که برای همه کاربران قابل مشاهده است (چه وارد شده باشند و چه خارج شده باشند). اما لینک خروج از وبسایت وردپرس فقط باید به کاربرانی که در واقع وارد سیستم شده اند نشان داده شود.

شما می توانید این کار را با دنبال کردن دستور العمل زیر در مورد نحوه نمایش منوهای مختلف به کاربران وارد شده به سیستم، انجام دهید.

اضافه کردن لینک خروج از سایت وردپرس به ویجت نوار کناری

شما دوستان عزیزی که با وردپرس کار می کنید، می دانید که این سیستم دارای یک ویجت پیش فرض به نام متا (Meta) دارد. این ویجت یک مجموعه از لینک های مفید شامل لینک ورود یا لینک خروج را به کاربران نشان می دهد. می توانید لینک خروج را انتخاب کنید و پس از ذخیره سازی تغییرات خواهید دید که لینک خروج به نوار کناری اضافه شده است.

http://cdn3.wpbeginner.com/wp-content/uploads/2017/08/metawidget.png

به عنوان یک راه حل جایگزین، شما می توانید یک متن ساده یا ویجت سفارشی HTML را با لینک خروج از وبسایت وردپرس در HTML ساده اضافه کنید. این کد HTML را باید اضافه کنید:

<a href=”http://example.com/wp-login.php?action=logout”>Logout</a>

کار تمام است. به این ترتیب لینک خروج از وردپرس به نوار کناری سایت شما اضافه شد.

امیدوارم که این مقاله به شما دوستان همیشه همراه فاب تم نحوه اضافه کردن لینک خروج از وبسایت وردپرس را به خوبی آموزش داده باشد. شما دوستان عزیز اگر تمایل داشته باشید می توانید دیگر مقالات ما را در بخش آموزش وردپرس دنبال کنید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید با سیستم وردپرس وبسایت خود را مدیریت کنید. به مانند همیشه مشتاق شنیدن سوالات، نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز هستم.

آموزش وردپرس

درباره سعید دیدارنو

سعید دیدارنو هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر، به حوزه های بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت علاقه مند هستم و مدت یک سال است که نویسندگی رو شروع کرده ام.

دیدگاه خود را بیان کنید

10 − 4 =