جلوگیری از ذخیره آی پی کاربران در بخش نظرات وردپرس

یکی از بخش های بسیار مهم وردپرس که کاربران زیادی در آن نظرات خود را اعلام می نمایند و در صورت وجود انتقاد آن را مطرح می نمایند ، بخش نظرات وردپرس می باشد ؛ این بخش تقریبا مهم ترین بخشی می باشد که کاربران به آن دسترسی دارند و نظرات خود را مطرح می نمایند ! با اینکار کاربران از دردسر های ارسال ایمیل و سایر راه های ارتباطی راحت می شوند و دیگر نیاز به انجام آنها نیست ؛ اما مشکلی که در بخش نظرات وردپرس وجود دارد که برای برخی از مدیران سایت ها مفید است و همچین برای برخی از مدیران سایت ها مفید نیست که در اینصورت قصد دارند آنها را از بخش پیشخوان وردپرس خود حذف کنند تا از مزاحمت هایی که برای آنها ایجاد می نمایند ، راحت شوند . ساده ترین راه استفاده از افزونه های موجود برای اینکار می باشد که پیشنهاد ما استفاده از افزونه Remove IP می باشد .

حتما بخونید : افزونه اسلایدر پیشرفته وردپرس مستر اسلایدر

در این مطلب قصد داریم آموزش جلوگیری از ذخیره سازی آیپی کاربران در هنگام ارسال نظرات را در بخش پیشخوان وردپرس ارائه کنیم تا دیگر آیپی کاربران را در بخش نظرات وردپرس مشاهده نکنید . در ادامه با ما و آموزش جلوگیری از ذخیره آیپی کاربران در بخش نظرات وردپرس همراه باشید .

جلوگیری از ذخیره آیپی کاربران در بخش نظرات وردپرس

در این مطلب قصد داریم تکه کدی را به شما کاربران وردپرس ارائه کنیم که توسط آن می توانید از دست آیپی های مزاحم که توسط وردپرس در سایت ذخیره می شود جلوگیری نمایید و دیگر آنها را مشاهده نکنید ! این کد را باید در بخش توابع وردپرس یا همان فایل Function.php قرار دهید :

 توسط کد بالا در صورت ارسال نظرات توسط کاربران دیگر آیپی ( IP ) آنها را مشاهده نخواهید کرد و فقط نام و آدرس سایت را از وی دریافت و مشاهده می کنید .

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

2 × 1 =