بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایت قسمت اول

بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایت قسمت اولReviewed by عماد حیدری on Mar 9Rating: 5.0بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایتدر ادامه به معرفی بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت و کنترل سریع سایت و وردپرس در حرکت و به صورت سیار می پردازیم.

در ادامه به معرفی بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت و کنترل سریع سایت و وردپرس در حرکت و به صورت سیار می پردازیم با فاب تم همراه باشید.

بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایت

بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایت

بیشتر ما برای مدیریت وردپرس و وبسایت به رایانه های شخصی خود محدود هستیم این موضوع تنها به محدودیت های نرم افزاری وردپرس مربوط نمی باشد بسیاری ابزارهای موردنیاز برای توسعه یک سایت خارج از وردپرس قرار دارند همچنین ما در تلفن های هوشمند با محدودیت های سخت افزاری متعددی رو به رو هستیم. امروز قرار به معرفی ابزارها و سرویس هایی بپردازیم که به شما کمک خواهند کرد تا با قدرت و کنترل بیشتری وبسایت خود را درون گوشی های هوشمند مدیریت کنید.

مدیریت رمزهای عبور با LastPass

بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایت

به عنوان یک توسعه دهنده سایت قطعا با وبسایت ها و خدمات متعددی سر و کار دارید که لازمه استفاده از این خدمات داشتن یک حساب با رمز عبور قوی می باشد. این تعدد حساب های متداخل با کسب و کار هر شخص می تواند کمی گیج کننده باشد چرا که نیاز است تا رمزهای عبور متفاوتی را به خاطر بسپارید که اینکار برای هر کسی آسان نیست. LastPass یک راهکار مناسب برای مدیریت پسود می باشد که با به خاطر سپردن رمزهای عبور شما در محیطی امن امکان مدیریت وبسایت ها و خدمات را درون موبایل و دسکتاپ فراهم می کند.

همکاری تیمی در یک پروژه با Trello

بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایت

برای مدیریت یک وبسایت بزرگ و یا هر پروژه دیگر قطعا شما به یک گروه و تیم مجرب نیاز دارید تا هر یک از اشخاص قسمتی از مسئولیت های سایت را بر عهده گیرد. اما مشکلی که همیشه برای همکاری گروهی به وجود می آید تقسیم وظائف و هماهنگی تیمی می باشد. برای اینکار شما می توانید از سرویس ترلو استفاده نمایید. Trello یک بستر مدیریت تیمی می باشد که به شما امکان مدیریت اعضای گروه را با تقسیم وظائف و بررسی پیشرفت پروژه می دهد.

فضای ابری رایگان با Google Drive
بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایت

بهره مندی از یک فضای ابری این امکان را برای شما فراهم می کند تا به اسناد خود در هر مکانی دسترسی داشته باشید و اطلاعات خود را با دیگر دستگاه ها به اشتراک بگذارید. گوگل درایو از سرویس های محبوب گوگل می باشد که بدون نیاز به انجام تنظیمات خاصی از طریق حساب شما در گوگل در دسترس می باشد و می توانید با استفاده از ان تا سقف 15 گیگ اطلاعات را در فضای ابری رایگان گوگل ذخیره نموده و با دیگران و دیگر دستگاه ها به اشتراک بگذارید.

تحریر با استفاده از IA Writer

نوشتن در گوشی های هوشمند همراه با محدودیت های فراوانی می باشد. اندازه کوچک صفحه نمایش مشکلات بسیاری را برای تایپ در این گدجت های محبوب به وجود می آورد اما با استفاده از نرم افزار IA Writer شما می توانید با استفاده از رابط کاربری تمیز و ساده نرم افزار در محیطی بدون پیچیدگی به نوشتن سریع متون خود پرداخته و با امکان اتصال این نرم افزار به وردپرس اطلاعات خود را به پیشخوان سایت خود منتقل کنید.

مدیریت زمان با Pomodoro Timer

بهترین نرم افزارهای موبایلی برای مدیریت سایت

به عنوان یک ادمین قطعا با وظائف و امور متعددی در طول روز برخورد خواهید کرد که باید آن ها  را در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. یکی از تکنیک های موثر در انجام کارها با بهره بالا استفاده از روش پومودورو می باشد به طوری که شخص در هر نیم ساعت 25 دقیقه را با تمرکز بالا بر روی کار مورد نظر فعالیت کرده و در 5 دقیقه آخر استراحتی خارج از میز کار را سپری می کند و پس از 90 دقیقه تکرار این تکنیک یک استراحت بلند مدت 15 دقیقه ای را بدست آورد. در صورت تمایل به استفاده از این تکنیک با استفاده از نرم افزار Pomodoro Timer می توانید به راحتی یک تایمر مجهز به هشدار برای اطلاع از تقسیم بندی زمان استفاده نمایید.

در ادامه سری این مقاله به معرفی ابزارها و سرویس های کاربردی بیشتری برای مدیریت سایت ها در وردپرس از جمله نرم افزار رسمی وردپرس، ووکامرس و دیگر اپلیکیشن های کاربردی خواهیم پرداخت.
آموزش وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

دو − 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.