افزونه ساخت صفحه ۴۰۴ سفارشی برای وردپرس | ۴۰۴page – your smart custom 404 error page

در این پست  افزونه ۴۰۴page – your smart custom 404 error page بسیار عالی برای آنهایی که میخواهند سایت بهینه برای سئو داشته باشند معرفی می کنم .صفحه ۴۰۴ که به اصطلاح زمانی که یک پست در سایت وجود نداشته باشد برای کاربر نمایش داده میشود که از نظر سئو بسیار اهمیت دارد که این صفحه در سایت موجود باشد.

افزونه ساخت صفحه ۴۰۴ سفارشی برای وردپرس | ۴۰۴page – your smart custom 404 error page

404page - your smart custom 404 error page

ساخت این صفحه در عین راحتی یکم باید به صورت بهینه و خلاقانه طراحی شود که شما با استفاده از این افزونه کاربردی می توانید صفحات ۴۰۴ زیبا و سفارشی طراحی کنید.کار کردن با ان افزونه بسیار راحت است و فقط کافیه که افزونه رو نصب و فعالش کنید و از قسمت تنظیمات افزونه میتوانید صفحه ۴۰۴ را طراحی کنید.

 

اما یک نکته بسیارمهم : 

این صفحه ۴۰۴ نیست که برای موتورهای جستجو اهمیت دارد، بلکه هدر ۴۰۴ (HTTP/1.1 404 Not Found) است که برای سئو و موتورهای جستجو از اهمیت ویژه برخودار است. به زبان ساده اگر هنگام نمایش یک صفحه، این هدر ارسال شود، موتور جستجو متوجه می شود که صفحه مورد نظر در سرور یافت نشده است و نباید آن صفحه را ایندکس کرد.

اما متاسفانه بسیاری از طراحان و برنامه نویسان به این نکته توجه نمی کنند، و موقع طراحی صفحه ۴۰۴، از هدر ۴۰۴ استفاده نمی کنند و همین موضوع باعث می شود که موتور جستجو صفحه ۴۰۴ (صفحه ای که وجود خارجی ندارد) را ایندکس کند و در نتایج خود هم نمایش دهد ! در حال حاضر تعداد بسیار زیادی صفحه ۴۰۴ وجود دارد که در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو نمایش داده می شوند !

دانلود از صفحه افزونه
آموزش وردپرس مخزن وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

10 + پنج =