افزونه ساخت صفحه 404 سفارشی برای وردپرس | 404page – your smart custom 404 error page

در این پست  افزونه 404page – your smart custom 404 error page بسیار عالی برای آنهایی که میخواهند سایت بهینه برای سئو داشته باشند معرفی می کنم .صفحه 404 که به اصطلاح زمانی که یک پست در سایت وجود نداشته باشد برای کاربر نمایش داده میشود که از نظر سئو بسیار اهمیت دارد که این صفحه در سایت موجود باشد.

حتما بخونید : افزونه ساخت صفحه “بزودی برمیگردیم” سفارشی در وردپرس

404page - your smart custom 404 error page

ساخت این صفحه در عین راحتی یکم باید به صورت بهینه و خلاقانه طراحی شود که شما با استفاده از این افزونه کاربردی می توانید صفحات 404 زیبا و سفارشی طراحی کنید.کار کردن با ان افزونه بسیار راحت است و فقط کافیه که افزونه رو نصب و فعالش کنید و از قسمت تنظیمات افزونه میتوانید صفحه 404 را طراحی کنید.

 

اما یک نکته بسیارمهم : 

این صفحه 404 نیست که برای موتورهای جستجو اهمیت دارد، بلکه هدر 404 (HTTP/1.1 404 Not Found) است که برای سئو و موتورهای جستجو از اهمیت ویژه برخودار است. به زبان ساده اگر هنگام نمایش یک صفحه، این هدر ارسال شود، موتور جستجو متوجه می شود که صفحه مورد نظر در سرور یافت نشده است و نباید آن صفحه را ایندکس کرد.

اما متاسفانه بسیاری از طراحان و برنامه نویسان به این نکته توجه نمی کنند، و موقع طراحی صفحه 404، از هدر 404 استفاده نمی کنند و همین موضوع باعث می شود که موتور جستجو صفحه 404 (صفحه ای که وجود خارجی ندارد) را ایندکس کند و در نتایج خود هم نمایش دهد ! در حال حاضر تعداد بسیار زیادی صفحه 404 وجود دارد که در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو نمایش داده می شوند !

دانلود از صفحه افزونه
آموزش وردپرس مخزن وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

15 + 16 =