تغییر خطای پسورد اشتباه در ورود به وردپرس

یکی از قابلیت های بسیار مهم و کاربردی وردپرس ورود و عضویت کاربران به بخش پیشخوان وردرپرس می باشد که مدیران سایت ها می توانند بسیاری از کاربران را از طریق همین بخش مدیریت کنند ؛ در این بخش کاربر می تواند در سایت ثبت نام کند و با استفاده از نام کاربری یا ایمیل به همراه رمز عبور وارد محیط پیشخوان شود ! اما اگر کاربری برای نام کاربری خود پسورد اشتباه وارد نماید با ارور نادرستی رمز عبور برای این نام کاربری مواجه خواهد شد که ممکن است کاربر با اطمینان از صحیح بودن نام کاربری بتواند حساب کاربری را هک کند و امنیت سایت شما را به خطر بیندازد ؛ از طرفی در نسخه های جدید وردپرس قابلیت ورود افراد با استفاده از ایمیل نیز افزوده شده است که در اینصورت این مشکل را چند برابر می کند .

حتما بخونید : دوره رایگان تبدیل قالب HTML به وردپرس با پنل تنظیمات قسمت دوم

در این مطلب قصد آموزش تغییر خطای پسورد اشتباه در ورود به وردپرس را داریم که در صورتی که کاربر نام کاربری یا حتی ایمیل کاربران را وارد نماید ، با خطای رمز عبور نادرست مواجه نشود و تنها با ارور ورود مواجه شود تا افراد نتوانند از صحت نام کاربری اطمینان پیدا کنند .

تغییر خطای پسورد اشتباه در ورود به وردپرس

توسط تکه کدی که در این مطلب خدمت شما کاربران وردپرسی ارائه می شود قادر به تغییر خطای پسورد در وردپرس خواهید بود تا از امنیت بالایی در سایت و برای کاربران سایت خود برخوردار شوید . برای استفاده از این قابلیت ، تکه کد زیر را در بخش توابع وردپرس یا همان فایل Function.php قالب خود قرار دهید :

 اگر می خواهید ارور پسورد اشتباه در هنگام ورود به سایت خود را شخصی سازی نمایید ، استفاده از کد بالا را پیشنهاد می کنیم که در اینصورت کاربر با ارور Something is wrong! مواجه می شود که می توانید آن را تغییر دهید .

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

پنج × 1 =