ایجاد فید اختصاصی برای مطالب نویسندگان وردپرس

خوراک سایت یا همان RSS Feed یکی از مهم ترین بخش های هر سایتی است که در بسیاری از سایت ها مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سایت نیز از آن استفاده زیادی می کنند و به خوبی از امکانات آن بهره مند می شود ؛ فید سایت بخش مهمی است که کاربران سایت با عضویت ( Subscribe ) در آن مشترک آن می شوند و در صورت بروز شدن سایت در مرورگر خود اعلان آن را دریافت می کنند و می توانند جزء اولین نفراتی باشند که مطالب ارسالی در یک سایت را بازدید می نمایند . گاهی اوقات در یک سایت چندین نویسنده وجود دارد که به دلایل مختلفی مانند موضوع کاری نویسنده یا نگارش او ، کاربران علاقه زیادی به خواندن مطالب آنها دارند که در اینصورت باید مدام از سایت بازدید کنند تا در صورتی که مطلبی توسط نویسنده مورد علاقه آنها ارسال شده باشد را ببینند !

حتما بخونید : تمام توابع افزونه EDD برای طراحی قالب وردپرس

در این مطلب قصد آموزش ایجاد ایجاد فید اختصاصی برای نویسندگان وردپرس داریم که توسط آن قادر به ایجاد فید اختصاصی در سایت وردپرسی خود برای هر نویسنده خواهید بود تا با اینکار کاربران را به عضویت در فید نویسنده مورد علاقه شان دعوت کنید . در ادامه با ما و آموزش ایجاد فید اختصاصی برای مطالب نویسندگان وردپرس همراه باشید .

ایجاد فید اختصاصی برای مطالب نویسندگان وردپرس

نحوه ایجاد فید اختصاصی برای مطالب نویسندگان وردپرس :

برای ایجاد فید اختصاصی برای نویسنده در سایت اختصاصی خود شما نیاز به تکه کدی دارید که توسط آن بتوانید صفحه اختصاصی RSS نویسنده را ایجاد نمایید و کاربران بتوانند در آن بخش عضو شوند و در صورت ارسال مطلب توسط نویسنده ، اعلان مربوط به آن را در مرورگر خود دریافت نمایند . در زیر تکه کد برای شما قرار داده شده است که باید آن را در پایان فایل توابع قالب خود یا همان Function.php قرار دهید و نتیجه کار را مشاهده نمایید :

همچنین برای نمایش فید نویسندگان در بخش ابزارک های سایت خود در بخش نمایش > ابزارک ها می توانید از شورت کد زیر استفاده نمایید :

[authorfeed]

توسط کد بالا شما برای هر نویسنده خود یک صفحه اختصاصی مربوط به مطالب آنها تحت عنوان RSS ایجاد کرده اید و کاربران به راحتی می توانند در فید نویسنده مورد نظرشان عضو شوند و از آخرین مطالب ارسالی توسط نویسنده با خبر شوند .

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

5 × پنج =