ایجاد بخش اطلاعات نویسنده در وردپرس

در بسیاری از سایت ها در بخش های مختلفی از معرفی نویسندگان و مدیران سایت استفاده می کنند که یکی از این بخش ها پس از پایان مطالب می باشد تا کاربران با نویسنده ی مطلب آشنا شوند و در این بخش نیز نویسندگان می توانند بیوگرافی و رزومه مختصری از خود را ارائه کنند . ایجاد چنین بخشی که به Author box معروف است ، نیازمند دانش کدنویسی می باشد تا در قالب سایت کدنویسی شود و استایل آن بستگی به شما دارد که تا چه حد به زیبایی آن اهمیت می دهید ! در این مطلب قصد معرفی افزونه ای برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به ایجاد بخش اطلاعات نویسنده در سایت وردپرسی خود خواهید بود تا نویسندگان بتوانند در بخش شناسنامه یا همان پروفایل وردپرس آن را تکمیل کنند و در سایت و در بخش پایان مطالب نمایش داده شود و کاربران سایت بتوانند با نویسندگان سایت شما آشنا شوند

حتما بخونید : دوره آموزش کامل وردپرس قست اول

در این مطلب قصد معرفی افزونه Guerrilla’s Author Box برای وردپرس را داریم که توسط آن به  سادگی قادر به ایجاد بخش اطلاعات نویسنده خواهید بود . در ادامه با ما و معرفی افزونه ایجاد بخش اطلاعات نویسنده در وردپرس همراه باشید .

ایجاد بخش اطلاعات نویسنده در وردپرس

ایجاد بخش اطلاعات نویسنده در وردپرس با افزونه Guerrilla’s Author Box :

این افزونه یک افزونه کاربردی و حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به ایجاد باکس اطلاعات نویسنده در بخش مطالب سایت وردپرسی خود خواهید بود . برای نصب این افزونه از طریق مخزن وردپرس یا از طریق بخش پیشخوان > افزونه ها > افزودن اقدام به نصب آن کنید و از طریق بخش تنظیمات آن طبق نیاز خود تنظیم کنید . پس از تنظیم نویسندگان سایت شما باید از طریق بخش شناسنامه ( پروفایل ) > اطلاعات و بیوگرافی متنی را درج کنند تا در این بخش نمایش داده شود و کاربران بتوانند آن را به شکلی زیبا مطالعه کنند .

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

چهارده + پانزده =