فیلم آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ

سلام خدمت دوستان عزیز علاقه مند به فتوشاپ در این پست فیلم آموزش کاملا رایگان طراحی کارت ویریت رو قرار دادم که خیلی از کاربران درخواست داده بودند.

کارت ویزیت یک طرح اختصاصی هستش که برای هر سایت ، برند ، فروشگاه ، کسب و کار و … مورد نیاز است تا بتواند خود را به مشتریان معرفی کنید که خیلی هم برای تجارت و… نیاز است.کارت های ویزیت انواع متفاوتی دارند و شما باید بنا به خواسته و موضوع خود کارت ویزیت مربوطه را طراحی کنید.برای طراحی کارت ویزیت نرم افزار های مختلفی وجود دارد که به وصورت آماد میتوان کارت های ویزیت زیبایی طراحی کرد اما این نرم افزار ها انعطاف پذیری کمی دارند و نمیتوانیم تمام خواسته های خود را در این نرم افزار ها اجرا کنید.

حتما بخونید : فیلم آموزش برش حرفه ای تصویر در فتوشاپ

یکی از نرم افزار های بسیار بسیار محبوب در طراحی گرافیک و کارت ویزیت نرم افزار فتوشاپ است که تقریبا 95 درصد گرافیست ها و طراحان گرافیک از این نرم افزار قدرتمند استفاده میکنند که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و شما میتوانید تمام خواسته های خود را اجرا کنید و کارت ویزیت های بسیار زیبا طراحی کنید.البته طراحی کارت ویزیت باید طوری باشد که توجه مشتریان و کاربران را به دنبال داشته باشد که ما در این فیلم آموزشی به شما میگیم که چطور کارت های ویزیت بسیار زیبا و خلاقانه در نرم افزار فتوشاپ طراحی کنید.

بعد از دیدن این فیلم آموزشی شما براحتی میوانید کارت ویزیت های بسیار زیبا در فتوشاپ طراحی کنید البته بستگی دارد به خلاقیت شما که ازچه رنگ ها و تصاویری در طرح خود استفاده میکنید.چون طراحی کارت ویزیت یک پروسه ای هستش که بستگی به خلاقیت شما در طراحی دارد.

فیلم آموزشی طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ

 

 

دریافت لینک مستقیم
رایگان وردپرس فیلم های آموزشی رایگان

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

11 + شانزده =