فیلم آموزش طراحی قالب وردپرس 2

در این دوره برای دوستان و کاربران عزیز آموزش طراحی قالب وردپرس رو قرار دادم که به صورت فیلم آموزشی فارسی هستش که میتونید به صورت رایگان دانلود کنید این آموزشی به صورت کاملا جامع و کامل میباشد و براختی میتوانید قالب های زیبایی طراحی کنید.این دوره به این صورت هستش که یک قالب رو از ابتدا در فتوشاپ طراحی میکنه و سپس تبدیل به قالب HTML میکنه و در آخر هم تبدیل به قالب وردپرس.

طراحی پوسته وردپرس

این دوره آموزشی ارزشمند به صورت قسمتی هستش و در 22 جلسه آموزش داده میشه که همه مراحل و جلسه های کاملا کاربردی هستند و تمام جلسات رو میتونید روز به روز به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

حتما بخونید : پکیج رایگان آموزش فارسی ریپ قالب سایت

این دوره آموزشی به صورت کاملا رایگان هستش وبه راحتی میتونید دانلود کنید.شما بعد از گذراندن این دوره با ارزش میتونید قالب های زیبای وردپرس طراحی کنید.

محتوای این قسمت : 

در این قسمت با نرم افزار فتوشاپ قسمت های هدر سایت و تما عناصر آن را طراحی میکند و لایه بندی ها را در فتوشاپ آموزش میدهد و سپس قسمت اخبار و قسمتی از سایدبار رو آموزش میده که این قسمت به صورت 2 پارت هستش که داخل فایل زیپ موجود است.این قسمت ها بسته به خلاقیت شما میباشد و چطور از ترکیب رنگها در طراحی قالب سایت استفاده کنید و قالب های بهینه طراحی کنید.

فیلم آموزش طراحی قالب وردپرس 2

 

 

 

دریافت لینک مستقیم

 

رایگان وردپرس فیلم های آموزشی رایگان

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

بیست − شانزده =