آموزش غیر فعال کردن آگهی آپدیت برای نویسندگان وردپرس

آموزش غیر فعال کردن آگهی آپدیت برای نویسندگان وردپرسReviewed by عماد حیدری on Mar 7Rating: 5.0آموزش غیر فعال کردن آگهی آپدیت برای نویسندگان وردپرسدر ادامه به بررسی عدم نمایش نوتیفیکیشن آپدیت وردپرس برای نویسندگان به صورت گام به گام می پردازیم.

در ادامه به بررسی غیر فعال کردن آگهی آپدیت برای نویسندگان وردپرس به صورت گام به گام می پردازیم. که از این طریق آگهی های بروزرسانی وردپرس تنها برای مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

آموزش غیر فعال کردن آگهی آپدیت برای نویسندگان وردپرس

آموزش غیر فعال کردن آگهی آپدیت برای نویسندگان وردپرس

یکی از نکات مثبت وردپرس پشتیبانی و بروزرسانی مداوم آن می باشد اما این ویژگی دلگرم کننده گاهی می تواند آزار دهنده باشد. بسته های بروزرسانی وردپر در کل به دو قسمت کناری و اصلی تقسیم می شود که در صورت فعال بودن ویژگی آپدیت خودکار بروزرسانی های امنیتی و کاربردی جزئی به صورت خودکار نصب خواهند شد اما در صورت وجود یک آپدیت اصلی و بزرگ این کار را باید ادمین سایت به صورت دستی انجام دهد. که در اینصورت وردپرس یک پیغام هشدار برای بروزرسانی این سیستم مدیریت محتوا را در پیشخاون خود به نمایش می گذارد.

نوتیفیکیشن بروزرسانی وردپرس تمامی حساب های نویسندگان و مدیران به نمایش در خواهد آمد اما تنها از طریق حساب ادمین و مدیر سایت قابل پیگیری می باشد و علما کاربردی برای نویسندگان و دیگر اعضا ندارد و تنها جنبه هشدار برای اطلاع رسانی به مدیر دارد که در این صورت برای تمیز کردن نمای وردپرس برای دیگر کاربران بهتر است تا این ویژگی را از سطح دیگر حساب ها مخفی نماییم.

آموزش غیر فعال کردن آگهی آپدیت برای نویسندگان وردپرس

برای اینکار تنها کافی است با کپی کردن کد زیر آن را در فایل functions.php جای گذاری کرده و تغییرات خود را ذخیره نماییم.

با افزودن کد فوق، یک کاربر سایت در صورت ورود به پنل پیشخوان و وجود پکیج بروزرسانی اصلی با نوتیفیکیشن اطلاع رسانی آپدیت به ادمین دیگر مواجه نخواهد شد.

آموزش غیر فعال کردن آگهی آپدیت برای نویسندگان وردپرس

اما با این حال این آگهی برای مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و ادمین با مشاهده و اطلاع از وجود نسخه جدید وردپرس می توانید به صورت دستی برای بروزرسانی وردپرس سایت خود اقدام نماید.

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

پنج × سه =