نمایش مطالب سایت بجز یک دسته خاص در وردپرس

عدم نمایش مطالب سایت در دسته ای خاص بیشتر زمان هایی کاربرد داره که ما قصد داشته باشیم مثلا مطالبی رو که در دسته ای خاص درج می شوند را در صفحه اصلی به نمایش در نیاوریم بلکه یک صفحه اختصاصی برای دسته خاص مورد نظر طراحی کنیم و آنجا نمایش بدهیم، برای همین دوست داریم مطالب این دسته فقط تو اون صفحه قابل مشاهده باشد.

 

                        نمایش مطالب سایت بجز یک دسته خاص در وردپرس

 

نمایش مطالب سایت بجز یک دسته خاص در وردپرس

برای این کار کافی هست کد زیر رو در فایل functions.php قالب وردپرس خودتون کپی و یا اینکه اون رو به افزونه اختصاصی خودتون اضافه کنید :

حالا تو خط ۵ اعداد ۷ و ۱ همون ID های مربوط به دسته هایی هستند که نمی خواهیم مطالب اونها در صفحه اصلی نمایش داده بشه و شما باید ID مربوط به دسته های خودتون که نمیخواهید نمایش داده شوند را جایگزین اونها کنید، فقط یادتون باشه درج علامت “-” قبل از شماره ID اجباری هست.

مطلب پیشنهادی : قالب حرفه ای ایرانی فروشگاه فایل

برای بدست آوردن ID دسته ها هم کافیه از پنل مدیریت وردپرس وارد بخش دسته ها شده و اشاره گر موس رو روی دسته ای که ID اون رو لازم دارید ببرید، با این کار لینکی در قسمت پایین و سمت چپ مرورگر نشون داده میشه که در آن عددی مقابل کلمه ID نشون داده میشه و این همان عدد مورد نیاز یا همون ID دسته ای که انتخاب کردید.

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

پنج × دو =