چگونه تصویر گراواتار پیشفرض وردپرس را تغییر دهیم

چگونه تصویر گراواتار پیشفرض وردپرس را تغییر دهیمReviewed by عماد حیدری on Feb 4Rating: 5.0 آموزش تغییر تصویر گراواتار پیشفرض وردپرسدر ادامه به بررسی نحوه تغییر تصویر آواتار پیشفرض کاربران بدون حساب گراواتار در وردپرس و قرار دادن تصویر دلخواه به جای آن به صورت گام به گام و تصویری خواهیم پرداخت.

در ادامه به بررسی نحوه تغییر تصویر آواتار پیشفرض کاربران بدون حساب گراواتار در وردپرس و قرار دادن تصویر دلخواه به جای آن به صورت گام به گام و تصویری خواهیم پرداخت.

آموزش تغییر تصویر گراواتار پیشفرض وردپرس

گراواتار

گراواتار یک سرویس کاربردی برای ثبت تصویر پروفایل کاربران وردپرس مرتبط با آدرس ایمیل آن ها می باشد. تا شخص ثبت نام کننده در این سرویس بتواند با استفاده از حساب ایمیل ثبت شده خود، با نظر دهی در هر وبسایت وردپرسی تصویر انتخاب و آپلود شده خود را در سرویس گراواتار به عنوان عکس آواتار نمایش دهد.

با این حال بسیاری از کاربران اینترنتی، دارای حساب گراواتار نبوده و در این حالت وردپرس در مواقع ناشناس از یک تصویر پیشفرض که در بیشتر مواقعه به شکل زیر است استفاده می کند.

گراواتار

به هرحال ممکن است کاربران علاقه ای به استفاده از تصویر مرد ناشناس به عنوان عکس پروفایل خود نداشته باشند و اگر می خواهید تا عکس دلخواه دیگری را برای تصویر آواتار کاربران سایت خود انتخاب نماید. فاب تم قرار است به شما نحوه تغییر عکس گراواتار پیشفرض در وردپرس را آموزش دهد.

تغییر آواتار پیش فرض کاربران وردپرس

ابتدا به بخش تنظیمات و زیر مجموعه گفتگوها مراجعه کرده و به قسمت نیم رخ در پایین صفحه حرکت کنید.

در بخش زیر گزینه های معدودی برای تنظیم تصاویر آواتار کاربران خود مشاهده می کنید. گزینه های تصادفی، برای هر نظر کاربر یک شکل تصادفی را تولید خواهند کرد. با این حال از نمایه خوبی بهره نمی برند و بهتر است تا یک تصویر دلخواه را برای نیم رخ کاربران خود انتخاب نمایید.

گراواتار

انتخاب یک تصویر دلخواه به عنوان تصویر شناسه کاربران

برای قرار دادن عکس شناسه دلخواه، ابتدا نیاز است تا کی تصویر را به انتخاب خود در سایت بارگزاری کنید. توجه داشته باشید که تصویر انتخاب شده در ابعاد مربع (برای مثال 250 در 250 پیکسل) باشد. برای این کار با مراجعه به بخش رسانه و انتخاب گزینه افزودن وارد صفحه بازگزاری رسانه شده و تصویر موردنظر خود را انتخاب نمایید. با بارگزاری تصویر نوار عکس آپلود شده در زیر نمایان می شود. حال با کلیک بر گزینه ویرایش وارد بخش ویرایش تصویر موردنظر شوید.

گراواتار

در این بخش وردپرس شما را به صفحه مشخصات رسانه آپلود شده منتقل می کند. حال با پیدا کردن فیلد، نشانی پرونده، آدرس موجود در فیلد را کپی کنید.

گراواتار

اکنون نیاز است تا کدی را به فایل functions.php بیافزاید. در صورتی که با نحوه ویرایش اطلاعات این فایل آشنا نیستید می توانید از افزونه site-specific  استفاده نمایید.

با قرار دادن کد زیر در functions.php به جای کلمه IMAGE در خط سوم آدرس تصویری که در مرحله قبل کپی کرده اید؛ را جایگزین کرده و تغییرات خود را ذخیره نمایید.

هم اکنون با مراجعه مجدد به قسمت گفتگوها درون بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس می توانید گزینه تصویر آپلود شده خود را درون قسمت نیم رخ مشاهده کنید با انتخابگزینه عکس آواتار موردنظر خود و ذخیره تنظیمات از این پس کاربران ناشناس با نظردهی و فعالیت درون سایت شما آواتار شناسه کاربری آن ها با استفاده از عکس انتخاب شده شما نمایان خواهد شد.

گراواتار

این مطلب به صورت اختصاصی برای فاب تم تهیه شده است.

آموزش وردپرس هک وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

پنج − 1 =