نحوه غیر فعال کردن هشدار بروز رسانی خودکار از طریق ایمیل در وردپرس

نحوه غیر فعال کردن هشدار بروز رسانی خودکار از طریق ایمیل در وردپرسReviewed by عماد حیدری on Mar 6Rating: 5.0نحوه غیر فعال کردن هشدار بروز رسانی خودکار از طریق ایمیل در وردپرسدر ادامه به بررسی نحوه غیر فعال کردن هشدار بروز رسانی خودکار از طریق ایمیل در وردپرس به صورت گام به گام وتصویری خواهیم انداخت.

در ادامه به بررسی نحوه غیر فعال کردن هشدار  بروز رسانی خودکار از طریق ایمیل در وردپرس به صورت گام به گام وتصویری خواهیم انداخت.

غیر فعال کردن هشدار  بروز رسانی خودکار از طریق ایمیل در وردپرس

نحوه غیر فعال کردن هشدار بروز رسانی خودکار از طریق ایمیل در وردپرس

سیستم مدیریت محتوا وردپرس به صورت پیش فرض در صورت فعال بودن ویژگی آپدیت خودکار پس از عملیات بروزرسانی به نسخه بالاتر، یک ایمیل حاوی آگهی وضعیت بروزرسانی سایت را به شما ارسال خواهد کرد. این نوع پیغام در کنار دیگر آگهی های وردپرس در درخواست فعال سازی یک افزونه و یا دیگر موارد می تواند گاهی مشکل ساز باشد. که برای اینکار با استفاده از آموزش زیر می توانید به راحتی از ارسال پیام آپدیت خودکار وردپرس به حساب ایمیل ادمین جلوگیری نمایید.

وردپرس یک سیستم جهانی برای مدیریت محتوا در اینترنت می باشد که برای رفع اشکال های نرم افزاری خود و همچنین محافظت در برابر تهدیدات جدید در بازه های زمانی کوتاهی به صورت مداوم به روزرسانی های کاربردی را برای وبسایت های وردپرسی ارسال می نماید. بسیاری از این بسته های بروزرسانی بصورت خودکار درون وردپرس درون ریزی می شوند که با هر بار ارسال بسته بروزرسانی و موفقیت نصب آن، وردپرس یک پیام حاوی وضعیت جدیدترین بروزرسانی را برای شما ارسال می کند که این مورد در موارد سایت های چندگانه و چنیدن سایت می تواند آزار دهنده باشد.

روش 1: غیرفعال سازی پیغام بروزرسانی با استفاده از افزونه

افرادی که علاقه ای به وارد شدن به تنظیمات پیچیده وردپرس ندارند این روش می تواند راهکاری سریع و بدون نیاز به پیکربندی برای آن ها باشد. برای اینکار شما تنها نیاز دارید تا افزونه Disable WordPress Core Update Email را از مخزن وردپرس دانلود و نصب نموده و آن را فعال کنید.

این نرم افزار بدون وجود پنل تنظیمات کار می کند و نیازی به پیکربندی آن وجود ندارد به طوری که با فعال سازی آن به طور خودکار از ارسال پیغام بروزرسانی وردپرس جلوگیری خواهد کرد.

روش 2: غیرفعال سازی پیغام بروزرسانی با استفاده از کدنویسی

در صورتی که علاقه ای به نصب افزونه اضافی در سایت خود ندارید می توانید با استفاده از روش زیر به راحتی با کپی کردن کد زیر مانع از ارسال ایمیل بروزرسانی شوید. برای اینکار تنها کافی است پس از کپی کردن کد زیر به فایل  functions.php وردپرس مراجعه کرده و کد کپی شده را در آن قسمت جای گذاری کنید.

 با افزودن کد فوق وردپرس برای ارسال ایمیل آپدیت وردپرس یک فیلتر قائل می شود و دیگر شاهد دریافت آگهی بروزرسانی از سوی وردپرس درون صندوق دریافت ایمیل خود نخواهید بود.

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

دو × 1 =