چگونه یک پخش کننده صوتی در وردپرس داشته باشیم؟

چگونه یک پخش کننده صوتی در وردپرس داشته باشیم؟Reviewed by محمود شعبانی on Jan 6Rating: 5.0چگونه یک پخش کننده صوتی در وردپرس داشته باشیم؟یکی از ساده ترین کارها در وردپرس افزودن یک پخش کننده صوتی برای فایل های صوتی در مطالب وردپس است.سایت شما در هر مزنیه هم که باشد روزی یک فایل وصتی را برای بخشی آپلود خاوهید کرد این فایل میتواند یک دموی کوتاه یا یک موزیک زیبا یا یک رکورد و... باشد.به هرحال بحث ما امروز در زمینه اضافه کردن فایل های صوتی و داشتن یک پخش کننده صوتی است.

چگونه یک پخش کننده صوتی در وردپرس داشته باشیم؟

یکی از ساده ترین کارها در وردپرس افزودن یک پخش کننده صوتی برای فایل های صوتی در مطالب وردپس است.سایت شما در هر مزنیه هم که باشد روزی یک فایل وصتی را برای بخشی آپلود خاوهید کرد این فایل میتواند یک دموی کوتاه یا یک موزیک زیبا یا یک رکورد و… باشد.به هرحال بحث ما امروز در زمینه اضافه کردن فایل های صوتی و داشتن یک پخش کننده صوتی است.

حتما بخونید : بهترین افزونه های ساخت نقشه سایت وردپرس

برای اینکار سه روش وجود دارد که هر سه بسیار آسان هستند.

فایل های صوتی شما در وردپرس درپخش کننده ای به شکل زیر نمایش داده خواهند شد.

روش اول:

روش اول متداول ترین روش است و آن هم استفاده از لینک مستقیم است مانند قرار داند یک ویدیوی یوتیوپ که لینک مستقیم آن را در ویرایشگر می افزاییم این هم همانند همان است.شما پس از وارد کردن لینک ویرایش های لازم را انجام میدهید و تمام!

برای مثال اضافه کردن آدرسی مانند این آدرس به ویرایشگر:

روش دوم:

این روش هم روشی ساده و آسان است و آن هم آپلود فایل و هاست شخصی وبسایت شماست کافی است فایل را انتخاب کرده و در بخش پرونده چندرسانه ای آپلود کنیدو تغییر نام و سایر ویرایش های لازم را انجام داده و سپس فایل را روی وبسایت خود قرار دهید.پس از اپلود با گزینه جاسازی یا پیوند رو به رو میشوید بهتر از از گزینه جاسازی پخش کننده رسانه استفاده کنید چون به هرحال فایل شما فرمت صوتی دارد.

روش سوم:

خب در این روش با استفاده از ذکر شده میتوانید فایل خود را در وردپرس با پخش کننده صوتی قرار دهید.

خب همانطور که دیدی آنقدر هاهم اینکار سخت نبود و کاملا آسان بود.امیدوارم از این اموزش هم لذت برده باشید.برای بازدی از سایر اموزش ها به بخش بندی سایت مراجعه کنید.

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

10 + 20 =