آموزش لینک دادن صحیح به یک آدرس ایمیل در وردپرس

آموزش لینک دادن صحیح به یک آدرس ایمیل در وردپرسReviewed by عماد حیدری on Feb 27Rating: 5.0آموزش لینک دادن صحیح به یک آدرس ایمیل در وردپرسدر ادامه به بررسی آموزش لینک دادن به یک آدرس ایمیل در وردپرس می پردازیم و نحوه قرار دادن آدرس ایمیل را به صورت صحیح و بدون مشکل در روش های مختلف آموزش می دهیم.

در ادامه به بررسی آموزش لینک دادن به یک آدرس ایمیل در وردپرس می پردازیم و نحوه قرار دادن آدرس ایمیل را به صورت صحیح و بدون مشکل در روش های مختلف آموزش می دهیم.

قرار دادن یک آدرس ایمیل با قرار دادن یک پیوند تفاوت هایی را در بر دارد که نیاز است برای انجام صحیح آن قوائدی را رعایت کنیم. در صورتی که می خواهید تا ایمیل خود را با کاربران خود به اشتراک بگذارید به جای قرار دادن مستقیم آدرس آن از روش های زیر استفاده نمایید.

لینک دادن صحیح به یک آدرس ایمیل در وردپرس

آموزش لینک دادن صحیح به یک آدرس ایمیل در وردپرس

قرار دادن آدرس ایمیل درون یک پست

قرار دادن یک آدرس ایمیل تفاوت چندانی با قرار دادن یک لینک در پست های وردپرسی ندارد تنها تفاوت آن این است که با انتخاب متن خود و کلیک بر روی دکمه افزودن پیوند در ویرایشگر وردپرس همانند تصویر متحرک زیر قبل از آدرس ایمیل خود عبارت mailto: را قرار دهید به طوری که اگر آدرس ایمیل به شکل fabtheme@example.com  باشد شما آن را با قرار دادن پروتکل مایلتو در پیش از آن به شکل mailto:fabtheme@example.com وارد نمایید.

آموزش لینک دادن صحیح به یک آدرس ایمیل در وردپرس

در صورت انتخاب یک آدرس ایمیل که به صورت متن در پست وارد شده و کلیک بر روی دکمه افزودن پیوند وردپرس به طور خودکار آن را به یک لینک ایمیل مانند انیمیشن فوق تبدیل خواهد کرد اما در صورتی که می خواهید یک متن سفارشی را که آدرس ایمیل نمی باشد را به یک ایمیل پیوند بزنید نیاز است تا پس از انتخاب متن موردنظر و کلیک بر دکمه افزودن پیوند با قرار دادن پیشوند mailto: پیش از آدرس ایمیل آن را به نشانی رایانه مورنظر خود لینک کنید.

آموزش لینک دادن صحیح به یک آدرس ایمیل در وردپرس

چگونه یک آدرس ایمیل را به یک ویجت و یا قالب اضافه کنیم

 در صورتی که می خواهید تا آدرس ایمیل خود را در ستون قالب خود و یا درون یک ویجت خارج از پست و صفحات سایت نمایش دهید لازم است تا اینکار را ابا استفاده از HTML انجام دهید برای این کار با در نظر گرفتن کد اچ تی ام ال زیر را به ویجت متن وردپرس اضافه و تنظیمات مربوط را ذخیره نمایید.

<a href=”mailto:john@example.com”>Email Me</a>

در کد بالا آدرس ایمیل موردنظر خود را بر روی john@example.com و متن لینک را به جای Email Me جای گذاری کنید.

آموزش لینک دادن صحیح به یک آدرس ایمیل در وردپرس

چرا نباید از آدرس لینک مستقیم در سایت استفاده نمود

نکته منفی نمایش مستقیم و قرار دادن یک آدرس ایمیل به صورت نمایان در سایت ها این است که با این کار ربات های اسکریپتی به راحتی می توانند آدرس ایمیل و سایت مربوط به آن را شناسایی کرده و ثبت آن هزاران ایمیل هرزنامه و اسپم روانه رایانامه شما خواهد شد. گاهی نیز کاربران علاقه ای به ارسال ایمیل به شما از طریق ایمیل شخصی خود ندارند و برای اینکار به جای استفاده از آدرس ایمیل به صورت مشتقیم از یک فرم تماس برای ارتباط مشتریان و کاربران با شما استفاده نمایید.

آموزش وردپرس هک وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

هفده − 9 =