بهترین افزونه وردپرس برای ساخت لیست ایمیل و خبرنامه خودکار | MailOptin

بهترین افزونه وردپرس برای ساخت لیست ایمیل و خبرنامه خودکار | MailOptinReviewed by سعید دیدارنو on Aug 29Rating: 5.0بررسی پلاگین MailOptin - بهترین افزونه وردپرس برای ساخت لیست ایمیل و خبرنامه خودکارمعرفی افزونه وردپرس,افزونه خبرنامه وردپرس,افزونه ساخت لیست ایمیل,ساخت لیست ایمیل,ایجاد لیست ایمیل,پلاگین وردپرس خبرنامه,پلاگین وردپرس خبرنامه,افزونه خبرنامه

چند بار تا به حال به شما گفته شده است که ساخت لیست ایمیل منسوخ و قدیمی شده است؟ احتمالا شما دوستان عزیز تا به حال چندین بار این جمله خسته کنند را شنیده اید، اما باز هم باید به شما بگویم که همچنان امکان کسب درآمد و پول از لیست ایمیل وجود دارد و به همین دلیل هم شرکت ها در حال ساخت لیست ایمیل هستند.

بگذارید راحت به شما بگویم که پشت صحبت نادرست “ساخت لیست ایمیل قدیمی و منسوخ شده” افراد نا امیدی هستند که نتوانسته اند ابزار مناسبی را برای هدایت موثر و کارآمد ساخت لیست ایمیل پیدا کنند. با گذشت زمان، مردم به راحتی نا امید می شوند، زیرا روش قدیمی آن ها براس جمع آوری ایمیل ها در گذشته باعث ناراحتی کاربران آنلاین شده است. در این دوره و زمانه، فقط افزونه های ساخت لیست ایمیل هوشمند وردپرسی می توانند با موفقیت از آزمون زمان بدون تضعیف کردن نتیجه و عملکرد خارج شوند.

فراموش نکنید که یک اشتباه کوچک در فرم انتخاب می تواند یک ضربه مرگبار به شرکت شما وارد کند و در نهایت ارزش وب سایت شما را کم خواهد کرد. پلاگین MailOptin برای کاهش وحشت ساخت لیست ایمیل با تعداد بسیار زیادی از ویژگی ها و قابلیت ها طراحی شده است و به شما در ساخت فرم انتخاب به صورت هوشمند کمک می کند. من در این مقاله قصد دارم به معرفی و بررسی برخی از ویژگی های افزونه ساخت لیست ایمیل MailOptin بپردازم. پس اگر شما هم مایل هستید که با این افزونه آشنا شوید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

بهترین افزونه وردپرس برای ساخت لیست ایمیل و خبرنامه خودکار | MailOptin

بهترین افزونه وردپرس برای ساخت لیست ایمیل و خبرنامه خودکار | MailOptin

 

معرفی افزونه وردپرس MailOptin

MailOptin یک افزونه وردپرس است که به شما اجاره می دهد بلافاصله شروع به ساخت لیست ایمیل بکنید. این افزونه انعطاف پذیر است و استفاده از آن آسان می باشد. شما نیازی به داشتن اطلاعات قبلی در مورد ساخت لیست ایمیل و یا کدنویسی برای این که نتیجه را ببینید، ندارید. شما می توانید بلافاصله پس نصب پلاگین وردپرس ساخت لیست ایمیل MailOptin، شروع به ایجاد لیست ایمیل کنید. تعداد بیشماری از قالب ها شگفت انگیز در این افزونه وجود دارد که کاملا قابل سفارشی سازی طبق نظر شما می باشند.

بر خلاف دیگر افزونه های ورپرس ساخت لیست ایمیل، MailOptin قدم بعدی را برای اطمینان از این که مشترکان لیست ایمیل، خوانندگان یا مشتریان افزایش می یابد، به طور مداوم با آن ها با استفاده از ایمیل های فعال شده و خودکار خود مانند آگاه سازی از پست جدید و ایمیل هشدار به همراه تعداد زیادی از تنظیمات خودکار دیگر در تعامل است و افراد جدیدی را به لیست اضافه می کند.

نگاهی عمیق تر: تجزیه کردن ویژگی های افزونه ساخت لیست ایمیل MailOptin

افزونه MailOptin دارای تعداد بسیار زیادی از فرم های انتخابی مانند سبد، فرم پست قبل/ بعد، نوار اطلاع رسانی، نوار کشویی و نوار کناری/ ویجت است. گزینه های موجود به اندازه کافی آزادی عمل برای ساخت لیست ایمیل به روش های مختلف را فراهم می کند. به عنوان مثال شما می توانید از راه تهاجمی استفاده کنید و پاپ آپ ها را درست در مقابل بازدید کنندگان سایت خود نمایش دهید، یا می توانید از رویکرد هوشمندانه بهره ببرید و فرم انتخاب را با توجه به رفتار کاربر در پست و یا ویجت نمایش دهید.

شما از هر راهی می توانید فرم انتخابی را به کاربران نمایش دهید، زیرا افزونه MailOptin با رویکرد آزادی و انعطاف پذیری ساخته شده است. به همان اندازه گزینه های زیادی برای هر ویژگی وجود دارد، از جمله توانایی استفاده زا قالب های مختلف که بسیار خوب و کارآمد است.

بهترین افزونه وردپرس برای ساخت لیست ایمیل و خبرنامه خودکار | MailOptin

ویژگی های افزونه MailOptin

  • فرم و قالب ساز گرافیکی
  • خبرنامه الکترونیک خودکار
  • هدف قرار دادن سطح صفحه
  • قصد خروج
  • ساخت تجزیه و تحلیل ترافیک

اجازه بدهید هر یک از ویژگی ها را توضیح بدهم.

فرم و قالب ساز گرافیکی

شما نیازی دانستن علم طراحی یا استخدام طراح برای ساخت یک فرم انتخابی با نرخ تبدیل بالا و با کیفیت ندارید. سازنده قدرتمند افزونه با استفاده از عمل کشیدن و رها کردن به شما اجازه ایجاد قالب های خبرنامه و فرم های انتخابی شگفت انگیز و با نرخ تبدیل بهینه را می دهد.  شما کنترل کاملی را برای سفارشی کردن جوهر محتوای خود دارید.

ساخت لیست ایمیل

ساخت لیست ایمیل

خبرنامه الکترونیکی خودکار

این یک ویژگی بسیار جالب است که به شما اجازه صرفه جویی در زمان و کاهش استرس را می دهد، زیرا صرفا خودکار است. ویژگی خبرنامه خودکار افزونه MailOptin به شما امکان ایجاد انواع مختلفی از خبرنامه های خودکار را می دهند، مانند ارائه پست های تازه منتشر شده به کاربرانی که در سایت شما ثبت نام کرده اند و یا ارائه لیست ایمیل به هر یک از ارائه دهندگان خدمات ایمیل مارکتینگ، از جمله این موارد است.

به عنوان یک نتیجه از این ویژگی شگفت انگیز، شما می توانید چندین سربرگ را بر اساس رویدادهای ویژه یا کاری که انجام می دهید اضافه کنید. به عنوان نمونه می توانید یک قلاب ایمیل را برای آگاه سازی لیست خود از پست های جدید به سرعت تنظیم کنید. افزونه MailOptin دارای یک قالب آماده به کار است که کل کارها را به صورت هوشمند پردازش می کند. تنها کاری که باید انجام دهید فشار دادن دکمه انتشار بر منتشر شدن پست جدید است.

هدف قرار دادن سطح صفحه

ویژگی هدف گذاری سطح صفحه در افزونه MailOptin شما را تبدیل به یک فرمانده عالی استراتژی ساخت لیست ایمیل می کند.  می توانید به صورت انحصاری فرم های انتخابی را در قسمت های خاص وبسایت خود نمایش دهید. همچنین این توانایی را دارید که از نمایش فرم انتخاب در پست ها، صفحات و دسته بندی های مشخص در سایت وردپرسی خود جلوگیری کنید.

این یک ویژگی عالی است، زیرا شما را محدود نمی کند. در واقع شما آزادی کاملی در پیاده سازی رویکرد خود برای ساخت لیست ایمیل و بازاریابی موثر دارید. در واقع این افزونه وردپرسی به اصطلاح مرزهای محدودیت را شکسته و به همین دلیل تبدیل به یک ابزار بازاریابی ایمیل برتر شده است.

قصد خروج (Exit Intent)

یکی از مزایایی که افزونه MailOptin را از رقبای خود متمایز می کند، ویژگی” قصد خروج انتخاب” است. این مزیت باعث هوشمندی این پلاگین شده است، زیرا آن را قادر به تشخیص کاربر در حال خروج از سایت قبل از شروع شدن کمپین انتخاب می سازد. تحقیقات نشان داده است که کاربران از نمایش پنجره های پاپ آپ در هنگام بازدید از سایت به شدت ناراضی هستند. مطمئنا این روش باعث آزار مخاطبان می شود، اما پاپ آپ ها تهاجمی ترین روش ممکن برای ساخت لیست ایمیل شما هستند.

چگونه این مشکل را حل کنیم؟

افزونه MailOptin به جای آنکه کاربران سایت شما را بلافاصله در هنگام ورود به سایت با نمایش پاپ آپ آزاد دهد، به آن ها اجازه می دهد تا با وبسایت شما ارتباط برقرار کنند و در هنگام خروج یک فرم انتخاب پاپ آپ زیبا را به آن ها نمایش می دهد و باعث ایجاد حس کنجکاوی در آن ها می شود. همچنین شما می توانید ظاهری پویا به پاپ آپ فرم انتخاب خود با استفاده از ویژگی های شرطی بدهید. به عنوان مثال می توانید پنجره پاپ آپ را بعد از یک دوره زمانی یا پیش از پیمایش صفحه به سمت پایین نمایش دهید. همچنین می توانید نمایش پاپ آپ را بعد از آن که بازدید کننده از تعداد مشخصی از صفحات تعیین شده در پنل گزینه انتخاب (optin) بازدید کرد، آغاز کنید.

Exit Intent یکی از گزینه های افزونه MailOptin است که به شما گزینه هایی مانند پیمایش، زمان در سایت و نمایش صفحه را ارائه می دهد.

ساخت تجزیه و تحلیل گرافیک

این ویژگی افزونه ساخت لیست ایمیل MailOptin، ردیابی را بسیار آسان و دقیق کرده است. بر طبق فرض، شما مجبور به انجام فرآیند ایجاد لیست ایمیل نیستید، داده های خام این تضمین را می دهند که به شما تعداد دفعات نمایش فرم ها، تعداد دفعات مشاهده، تعداد مشترکین و نرخ تبدیل را نشان دهند.

امکان ندارد استراتژی ساخت لیست ایمیل شما با استفاده از این داده ها با شکست مواجه شود، زیرا به راحتی می توانید فرم ها انتخاب و صفحاتی که دارای بیشترین نرخ تبدیل هستند را تشخیص دهید. ظرف چند دقیقه این توانایی را دارید که از تجزیه و تحلیل فرم ها استفاده کنید و نرخ تبدیل فرم های با نرخ تبدیل پایین را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

ساخت لیست ایمیل

انتگرال گیری

در مجموعه اطلاعات افزونه MailOptin به اتصالات معروف است. این ویژگی به سادگی به یک نوع یک پارچگی اشاره می کند که می تواند با این افزونه روی دهد و عجالتا شما می توانید افزونه MailOptin را با تمام ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل که پیشرو و محبوب در بازار هستند، متصل کنید. در حال حاضر شما می توانید به راحتی پلاگین وردپرسی MailOptin را با Mail Chimp، Sendy، Constant Contact، Campaign Monitor، Aweber و بسیاری از موارد دیگر یکپارچه کنید.

بنابراین گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد و دیگر خبری از محدودیت نخواهد. در واقع شما با افزونه ساخت لیست ایمیل MailOptin کنترل کاملی را خواهید داشت.

نصب افزونه MailOptin

نصب افزونه بسیار بسیار ساده است، هیچ تنظیمات پیچیده ای وجود ندارد و به راحتی می توان نصب را بلافاصله آغاز کرد. پس از نصب و فعال سازی، یک آیتم منو جدید در منوی داشبورد کناری وردپرس شما ایجاد می شود. این منو شامل لینک هایی به تنظیمات افزونه و سایر ویژگی های اصلی است.

برای شروع، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با کلیک کردن بر روی تب Connections به ارائه دهنده سرویس ایمیل مارکتینگ خود متصل شوید و پس از آن کلید حساب API وارد کنید یا دکمه تایید را کلیک کنید.

ساخت لیست ایمیل

ساخت لیست ایمیل

MailOptin به صورت کامل با ارائه دهنده خدمات سرویس ایمیل مارکتینگ شما یکپارچه می شود. پس از آن می توانید اقدام به ساخت لیست ایمیل توسط ارائه دهنده سرویس ایمیل مارکتینگ خود، بکنید. مثلا می توانید از یکی از سرویس های رایگان استفاده کنید. بنابراین قبل از ثبت نام و پرداخت هزینه اضافه به یک سرویس بازاریابی ایمیل، می توانید بلافاصله با استفاده از پلاگین MailOptin شروع به ساخت لیست ایمیل کنید.

سپس با مراجعه به سربرگ Optin Campaigns یک “New Optin” ایجاد کنید. شما بلافاصله می توانید انواع مختلفی از فرم های انتخاب را ببینید. به سادگی روی فرم مورد نظر خود کلیک کنید تا ایجاد شود. به همین سادگی!

ساخت لیست ایمیل

همچنین شما می توانید هر یک از فرم های انتخاب را که ایجاد می کنید به طور کامل سفارشی کنید. پس از آن که فرم را سفارشی کردید، باید آن را در صفحه Optin Campaigns فعال کنید.

سربرگ Lead Bank را پیدا کنید. در این صفحه شما می توانید لیست مشترکین خود را ببینید. شما می توانید به راحتی یک کپی اضافی از لیست های ایمیل خود تهیه کنید.

قیمت

سه گزینه برای افزونه MailOptin وجود دارد:

  • Lite: که رایگان است و شامل محدودیت های می شود.
  • Standard: با هزینه ۹۹ دلار در سال که شامل تمامی ویژگی های اصلی و یک لایسنس برای یک سایت است.
  • Pro: با هزینه ۱۹۹ دلار در سال که شامل پکیج کامل به همراه اولویت و پشتیبای از چند سایت است.

دوستان عزیز من این را بدانید که همچنان می توان از ایمیل مارکتینگ به سود و منفعت سرشاری رسید. بنابراین همین الان یک استراتژی تدوین کنید و با استفاده از یک افزونه خبرنامه وردپرس مانند MailOptin شروع به ساخت لیست ایمیل خود کنید. اگر برنامه درست و هدفمندی داشته باشید، مطمئن باشید که می توانید به موفقیت برسید. پس لطفا نا امید نشوید و راه های مختلف را برای به دست آوردن مشترک امتحان کنید.

امیدوارم که از این مقاله نیز بهره کافی را برده باشید. می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با من در میان بگذارید تا از آن ها برای هر چه بهتر کردن مقالات استفاده کنم.

دانلود از صفحه افزونه
آموزش وردپرس افزونه خبرنامه

درباره سعید دیدارنو

سعید دیدارنو هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر، به حوزه های بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت علاقه مند هستم و مدت یک سال است که نویسندگی رو شروع کرده ام.

دیدگاه خود را بیان کنید

یازده + نه =