رصد تعداد دانلود فایل ها در وردپرس

رصد تعداد دانلود فایل ها در وردپرسReviewed by محمود شعبانی on Jan 14Rating: 5.0رصد تعداد دانلود فایل ها در وردپرسبسته به نوع وبسایت شما ممکن است گاهی نیاز باشد فایلی را برای دانلود قرار دهید و قطعا این فایل باید آپلود شده و لینک دانلود آن روی وبسایت و مکان و مطلب مورد دلخواهتان قرار بگیرد اما نکته ای که امروز مد نظر ماست تعداد دفعات دانلود ان فایل است.بسیاری از صاحبان و مدیران وبسایت خواتسار بازدید تعداد دانلود فایل ها و یا نشان دادن ان به کابران خود هستند.خب در مخزن وردپرس تعداد بسیار زیادی افزونه در این زمینه وجود دارد که هر یک از آن ها دارای نکات منفی و مثبتی هستند برخی با نسخه جدید وردپرس سازگار نیستند بعضی فقط مخصوص مدیران هستند و برخی قطعه کد کوتاهی را ایجاد میکنند و....

رصد تعداد دانلود فایل ها در وردپرس

بسته به نوع وبسایت شما ممکن است گاهی نیاز باشد فایلی را برای دانلود قرار دهید و قطعا این فایل باید آپلود شده و لینک دانلود آن روی وبسایت و مکان و مطلب مورد دلخواهتان قرار بگیرد اما نکته ای که امروز مد نظر ماست تعداد دفعات دانلود ان فایل است.بسیاری از صاحبان و مدیران وبسایت خواتسار بازدید تعداد دانلود فایل ها و یا نشان دادن ان به کابران خود هستند.خب در مخزن وردپرس تعداد بسیار زیادی افزونه در این زمینه وجود دارد که هر یک از آن ها دارای نکات منفی و مثبتی هستند برخی با نسخه جدید وردپرس سازگار نیستند بعضی فقط مخصوص مدیران هستند و برخی قطعه کد کوتاهی را ایجاد میکنند و….

برترین ان ها از نظر من افزونه Electric Studio Download Counter است .این افزونه توانسته تعداد زیادی از کابران خود را راضی نگه دارد و نیاز هایشان را تا سطوح بالایی برطرف کند.این افزونه به شکل حرفه ای تعداد دفعات دانلود را به مدیر نشان میدهد و برای نشان دادن به کابران کافیست یک قطعه کد کوچک یا گذاشتن یک تگ در قالب را انجام دهید.

پس از دانلود افزونه از مخزن اصلی وردپرس و نصب آن بخشی با نام Download Counter ایجاد میشود.با ورود به این بخش امار کلیه فایل ها را مشاهده میکنید و همچنین برگه ای برای نمایش ده فایل برتر وجود دارد.

خب برای فعالسازی افزونه کافیست فرمت فایل های مد نظر شما برای شمارش را وارد کنید برای مثال pdf،mp4، mp3 و… پس از ذکر فرمت ها از ان پس هر فایلی با فرمت های برگزیده شده با تعداد دانلود و اطلاعاتش به شما نمایش داده میشود.

خب حالا میرسیم به نمایش تعداد دانلود به کابران که باید توسط کدهای کوتاه یا تگ php باشد.شما استفاده از این قطعه کد میتوانید تعداد دانلود ها را در صفحه یا برگه مرود نظر خود نمایش دهید.

خب شما به جای 428 و فرمت فوق باید نام و فایل و فرمت خود را وارد کنید.

تابع این افزونه برای نمایش تعداد دانلود فایل با استفاده از کد زیر میباشد:

خب اینم یک افزونه ساده و آموزشی دیگر.امیدوارم لذت برده باشید.برای بازدید از سایر مطالب به آرشیو های سایت مراجعه کنید.

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

چهارده + نه =