افزونه جلوگیری از دیدگاههای اسپم | No CAPTCHA reCAPTCHA

۱۰۰% تاکنون در وردپرس خود دیدگاه های اسپم یا کرم زیادی را مشاهده کرده اید و این مورد باعث آزار و اذیت شما و کاربران شده و حسابی شمارو کلافه کرده است اما دیگر جای نگرانی نیست ما امروز در فاب تم پلاگین No CAPTCHA reCAPTCHA  رو به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن دیگر دیدگاه اسپمی برای شما ارسال نخواهد شد.

افزونه جلوگیری از دیدگاههای اسپم | No CAPTCHA reCAPTCHA

این پلاگین ضد اسپم مانند تصویر امنیتی گوگل دیگر نیازی به وارد کردن حروف یا اعداد را ندارد و تنها کافی است با تیک زدن گزینه”من ربات نیستم” و پاسخ صحیح دادن به سوالی که سیستم به صورت اتفاقی از شما میپرسد میتوانید ثابت کنید که شما ربات یا اسپم نیستید و پیام و نظر خود را با موفقیت ارسال کنید و به اینصورت دیگر ربات ها و اسپم ها نمیتوانند دیگر برای شما پیامی ارسال کنند.

حتما بخونید : افزونه ساخت صفحه ۴۰۴ سفارشی برای وردپرس

دلایلی که ما باید از این افزونه استفاده کنیم:

  • با زیاد شدن تعداد اسپم ها کارشناسان تکنولوژی از این افزونه را به مدرن ترین متد طراحی کردند تا از اسپم ها جلوگیری کنند.
  •  وارد کردن اعداد و حروف نیازی نیست.
  • طراحی شیک و کاربر پسند که میتواند زیبایی خواصی به سایت شما بدهد.
  • وارد کردن اعداد و حروف ممکن است باعث اشتباه شود و حوصله کاربر را به سر ببرد ولی در این افزونه کاربر تنها با موس کامپیوتر سر و کار دارد.

خب چطور از این پلاگین استفاده کنیم :  

مرحله۱) این افزونه را در وردپرس خود نصب کنید.

مرحله۲) با نصب این افزونه یک بخش به منو وردپرس شما اضاف خواهد شد و شما میتوانید با کلیک روی آن وارد تنظیمات این افزونه شوید.

مرحله۳) شما برای استفاده از این افزونه نیاز به کد API سایت خود دارید که دریافت آن بسیار راحت است.

وارد صفحه recaptcha گوگل شوید و بر روی Get reCAPTCHA کلیک کنید تا بتوانید کد API مخصوص سایتتان را دریافت کنید.فقط توجه داشته باشید که قبل از این عملیات باید وارد حساب کاربری گوگلتان شده باشید.

مرحله۴) پس از انجام عملیات و دریافت کد آن را در جایگاه مربوطه در قسمت تنظیمات افزونه وارد کنید.

خب دوستان مراحل به اتمام رسید و شما میتونید به راحتی از این پلاگین استفاده کنید.

دانلود از صفحه افزونه
آموزش وردپرس مخزن وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

هجده − 17 =