جلوگیری از استفاده کاربران از برخی کلمات در عنوان مطالب وردپرس

در مدیریت سایت ها همواره مشکلات زیادی هستند که توسط پشتیبانان و مدیران سایت ها باید کنترل و بررسی شوند ؛ گاهی اوقات مشکلاتی هستند که کاربران سایت برای شما ایجاد می کنند و در اینصورت باید دقیق و سریع جلوی آنها را گرفت تا برای شما و اعتبار سایت شما مشکلی به وجود نیاورد ! یکی از مشکلاتی که کاربران و نویسندگان می توانند برای سایت شما به وجود آورند ، استفاده از کلمات ناشایست می باشد که در صورت غفلت ممکن است برای شما مشکل ساز شود !

حتما بخونید : نمایش نوشته های وردپرس در برگه جدا

در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان از استفاده برخی از کلمات توسط کاربران در هنگام ارسال مطالب در مطالب جلوگیری نمود تا نویسندگان قادر به استفاده از کلمات نا مناسب در عنوان سایت نباشند و از اعتبار سایت شما نکاهند ! توسط تکه کدی در این مطلب قصد داریم به شما کاربران وردپرسی ارائه کنیم ، می توانید لیست کلماتی را که می خواهید را در آن وارد کنید تا نویسندگان قادر به استفاده از آن در بخش عنوان مطالب نباشند . در ادامه با ما و آموزش جلوگیری از استفاده کاربران از برخی کلمات در عنوان مطالب وردپرس همراه باشید .

جلوگیری از استفاده کاربران از برخی کلمات در عنوان مطالب وردپرس

برای اینکار شما ابتدا باید یک لیست از کلماتی که نویسندگان نباید از آنها در بخش عنوان مطالب سایت استفاده کنند ، تهیه نمایید . توسط تکه کدی که زیر معرفی می شود ، قادر به محدود سازی نویسندگان هستید :

حتما بخونید : افزونه ساخت صفحه ۴۰۴ سفارشی برای وردپرس

توسط این تکه کد شما می توانید نویسندگان خود را در استفاده از برخی از کلماتی که می خواهید در بخش عنوان مطالب ، جلوگیری نمایید ! در بخش $restricted_words باید کلماتی را که لیست آنها را تهیه کرده بودید را وارد کنید ؛ به طور مثال در کد بالا استفاده از کلمات word1 ، word2 و word3 بسته شده است که می توانید کلمات مورد نیاز خود را جایگزین کنید و دقت کنید پس از هر کلمه از ; استفاده کنید .

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

2 + 17 =