جایگزین کردن کلمات جدید در دیتابیس وردپرس

حتما تا کنون برای شما نیز پیش آمده است که بخواهید یک کلمه را در سایت خود به طور کامل تغییر دهید ؛ به طور مثال برخی از کاربران بنا به دلایلی اقدام به تغییر نام و دامین سایت خود می کنند که در اینصورت نیاز دارند تا نام قبلی سایت خود را با نام جدید جایگزین کنند تا در ادامه دچار مشکل نشوند ! اما تغییر نام به صورت دستی در تمامی مطالب مورد استفاده سایت زمان بسیار زیادی را از شما می گیرد و ممکن است در اواسط کار کاملا نا امید شوید و ادامه ندهید ! راحت ترین راه برای تغییر و جایگزین کردن کلمات در سایت خود با کلمه ای دیگر ، استفاده از افزونه Better Search Replace می باشد که با نصب آن به راحتی می توانید با انتخاب جدول دیتابیس و افزودن کلمات جدید و قبلی آنها را در تمامی بخش های سایت خود تغییر دهید .

حتما بخونید : رفع کامل هشدار () Invalid argument supplied for foreach وردپرس

در این مطلب قصد آموزش جایگزین کردن کلمات جدید در دیتابیس وردپرس را داریم تا تنها با یک کلیک بتوانید در کمترین زمان ممکن کلمات قبلی را به کلمات جدید تغییر دهید . در ادامه با ما و آموزش جایگزین کردن کلمات جدید در دیتابیس وردپرس همراه باشید .

جایگزین کردن کلمات جدید در دیتابیس وردپرس

برای اینکار شما باید وارد هاست خود شوید و وارد بخش phpmyadmin هاست شوید و بر روی نام دیتابیسی که برای وردپرس خود ساخته اید کلیک کنید . پس از انتخاب آن وارد بخش SQL شوید و سپس تکه کد زیر را در آن وارد نمایید :

 با استفاده از این تکه کد شما قادر به جایگزین کردن کلمات قبلی با کلمات جدید هستید .

Text to find : در این بخش شما باید نام کلمه ای را که می خواهید تغییر دهید را وارد نمایید تا جستجو کند .

text to replace with : به جای این کلمه شما باید نام کلمه ای را که می خواهید جایگزین کلمه ی قبلی شود را وارد کنید .

پس از افزودن کد بالا بر روی دکمه ی Go کلیک کنید تا فرآیند جایگزین کردن کلمات جدید در دیتابیس وردپرس تکمیل شود .

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

شانزده − دوازده =