نمایش تعداد کاربران عضو در وردپرس

حتما برای شما پیش آمده است که بخواهید در سایتی ثبت نام کنید و پیام های جالبی را در فرم عضویت آنها مشاهده کنید ؛ به طور مثال هنگام عضویت در خبرنامه یک سایت پیغام هایی مبنی بر “به جمع ۲۵,۱۲۳ نفری بپیوندید !” مواجه خواهید شد و احتمالا برای شما سوال پیش می آید که چگونه می توان آمار دقیقی از کاربران عضو سایت را نمایش داد ! چنین سایت هایی با استفاده از کد یا پلاگین نمایش تعداد کاربران عضو در وردپرس اقدام به نمایش تعداد کاربران عضو شده در سایت یا خبرنامه می نمایند که دیگر نیازی به بروز رسانی دستی عدد مورد نظر نمی باشد و به صورت خودکار در بخش مورد نظر بروز رسانی می شود . در این مطلب قصد داریم آموزش نمایش تعداد کاربران عضو در وردپرس را داریم که شما نیز بتوانید تعداد کاربران عضو سایت خود را در فرم های دلخواه خود نمایش دهید و کاربران خود را حیرت زده نمایید.

نمایش تعداد کاربران عضو در وردپرس

نمایش تعداد کاربران عضو در وردپرس

حتما بخونید : قوانین اصولی طراحی قالب رسپانسیو

در این آموزش با استفاده از تکه کدی می خواهیم نحوه نمایش تعداد کاربران عضو در سایت وردپرسی را نمایش دهیم . در ادامه با ما و آموزش نمایش تعداد کاربران عضو در وردپرس همراه باشید .

نمایش تعداد کاربران عضو در وردپرس

برای نمایش تعداد کاربران عضو سایت وردپرسی خود شما نیاز به تکه کد زیر دارید تا آن را در فایل توابع قالب خود یا همان Function.php قرار دهید و با استفاده از شورت کد آن بتوانید تعداد کاربران سایت وردپرسی خود را نمایش دهید :

 با استفاده از تکه کد بالا شما قادر به نمایش تعداد کاربران سایت وردپرسی خود خواهید بود و همچنین برای نمایش آن در بخش های مختلف سایت از جمله فرم عضویت و خبرنامه می توانید از شورت کد [user_count] استفاده کنید ؛ به طور مثال می توانید در مطالب و برگه های سایت خود از تکه کد زیر استفاده کنید تا تعداد کاربران سایت را نمایش دهید :

با کد بالا می توانید در هر بخشی از سایت خود تعداد کل کاربران سایت وردپرسی خود را نمایش دهید .

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

شانزده − 15 =