بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطب

بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطبReviewed by سعید دیدارنو on Oct 8Rating: 5.0بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطبآموزش وبلاگ نویسی,وبلاگ نویسی,بازاریابی محتوا,افزایش ترافیک وبسایت,افزایش نرخ کلیک,بهبود کسب و کار اینترنتی,افزایش مخاطب وبسایت,افزایش فروش اینترنتی

با استفاده از عکس های زیبا و جذاب در پست های وبلاگ خود می توانید نظر بازدید کنندگان را به پست های خود جلب کنید و یک تفاوت واقعی نسبت به رقبایتان به دست بیاورید. در واقع انتشار محتوای با کیفیت و با ارزش به همراه عکس های جذاب باعث بیشتر شدن تعداد خوانندگان، به اشتراک گذاری بیشتر محتوا و افزایش نرخ بازگشت مخاطب به وبلاگ یا وبسایت شما می شود. به این ترتیب، می توانید به اهدافی که برای وبسایت خود در نظر گرفته اید راحت تر دست پیدا کنید و کسب و کار اینترنتی را خود را بهبود دهید. عقیده شخصی من این است که همه توانایی تولید بهترین و با کیفیت ترین محتوا را دارند، اما چیزی که می تواند محتوا را به بهترین حالت ایده آل برساند و آن را جذاب تر کند، عکس هایی است که در آن به کار برده می شود.

اما پیدا کردن وبسایت های منبع عکس از آن ها بتوانید در وبسایت خود استفاده کنید، می تواند کاری دشوار و سخت باشد. به همین دلیل، من در این مقاله متفاوت به شما بهترین وبسایت های عکس رایگان را معرفی می کنم تا از آن ها بتوانید در جهت بهبود وضعیت محتوای سایت خود استفاده کنید و در نتیجه محتوای جذاب تر و متفاوت تری را به مخاطبان خود عرضه کنید. اگر هدف شما افزایش ترافیک سایت است، یکی از راه حل های موجود استفاده از عکس های متفاوت و جذاب می باشد.

بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطب

بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطب

معرفی پنج وبسایت رایگان عکس برای بهبود وضعیت بازاریابی محتوا و جذاب تر شدن پست ها

بسیاری از وبسایت ها رایگان منبع عکس وجود دارد که شما می توانید به سرعت و به آسانی یک تصویر با کیفیت بالا در آن ها پیدا کرده و دانلود کنید. اگر شما وبلاگ نویسی می کنید یا دارای یک کسب و کار کوچک هستید که نیاز به یک عکس برای محتوای وبسایت وردپرسی خود هستید، یکی از این سایت های عکاسی رایگان می تواند خواسته شما را برآورده کند.

وبسایت شماره یک: Pixabay

بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطب

وبسایت عکس Pixabay بابت داشتن یک جامعه خلاق که اجازه به اشتراک گذاری و استفاده رایگان از عکس ها، بردارها، گرافیک و فیلم را به صورت رایگان در اختیار افراد می گذارند، به خود افتخار می کند. باز هم، تمام محتوا تحت مجوز CC0 منتشر می شود. بنابراین استفاده از تمام رسانه های موجود در وبسایت برای استفاده شخصی و تجاری رایگان است و فرآیند شناسایی ضروری نیست.

وبسایت منبع عکس Pixabay در حال حاضر بیش از ۱,۰۹۰,۰۰۰ عکس و ویدئو را در خود جای داده است و اجازه استفاده از آن را به افراد مختلف می دهد. طیف وسیعی از عکس ها ارائه داده شده باعث شده است که شما بتوانید یک انتخاب عالی با توجه به این که به دنبال عکس، تصویر یا بردار هستنید داشته باشید. Pixabay کاربران را به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری رایگان تشویق می کند. در این وبسایت شما می توانید تصاویر مورد علاقه خود را آپلود و نشانه گذاری کنید، کاربران دیگر را دنبال کنید، پیام ارسال کنید و کلی کار دیگر نیز انجام دهید. من اگر جای شما بودم، نگاهی به این وبسایت عکس فوق العاده می انداختم!

وبسایت شماره دو: Unsplash

بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطب

وبسایت Unsplash یکی دیگر از منابع تصویر رایگان است که می توانید از آن استفاده کنید. این وبسایت مجموعه ای بیش از ۲۰۰۰۰۰ تصویر با وضوح بالا دارد که روزانه صدها عدد به آن اضافه می شود. عکس ها توسط یک جامعه با بیش از ۴۱۰۰۰ عکاس تهیه شده است که این عکس ها را می توان به صورت رایگان برای اهداف شخصی و تجاری مورد استفاده قرار داد.

وبسایت Unsplash امکان ثبت نام، ایجاد مجموعه های شخصی و دنبال کردن عکاسان مورد علاقه را فراهم می کند. هنگام جستجو برا یک تصویر، می توانید شرایط را در آن لحاظ کنید و یا یک مجموعه آماده شده را ببینید. Unsplash دارای طیف وسیعی از تصاویر جالب و متنوع است که با یک دید حرفه ای تهیه شده اند و حس رضایت مندی را به شما می دهند. قطعا این وبسایت نیز ارزش بررسی کردن را دارد.

وبسایت شماره سه: PicJumbo

بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطب

وبسایت Picjumbo یک سایت منبع عکس رایگان است که متعلق به Viktor Hanacek می باشد. در ابتدا آقای ویکتور از این سایت برای به اشتراک گذاری عکس های خود به شکل رایگان استفاده کرد، اما از آنجا که Picjumbo تاسیس شده است، اکنون عکس های بسیاری از سازندگان را پذیرفته و آن ها را به اشتراک می گذارد.

در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ عکس رایگان در این وبسایت وجود دارد. اما اگر شما عکس های بیشتری را می خواهید می توانید با ارتقاع حساب خود و پرداخت هزینه به بیش از ۳۰ عکس دیگر در هر ماه دسترسی داشته باشید. تمام عکس های در این وبسایت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و می توانید از آن ها استفاده کنید. اما اگر مایل باشید که از تصویری مجددا استفاده کنید باید در وبسایت مشترک شوید.

وبسایت شماره چهار: MMT (Moment)

بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطب

وبسایت MMT (The Moment Captured) یک وبسایت عکس است که تصاویر را برای استفاده های تجاری به صورت رایگان در اختیار شما می گذارد. عکس ها دارای مجوز CC0 می باشند. بنابراین می توان آن ها را به صورت کاملا آزاده و رایگان دانلود کرد و برای استفاده های شخصی و تجاری به کار برد.

MMT یک انتخاب عالی برای شما است اگر به دنبال تصاویر برای نمایش در وبسایت ها، تم ها، قالب ها، مواد چاپ، پست های اجتماعی، برنامه ها، و یا ابزار طراحی هستید. مجموعه عکس های منتشر شده در وبسایت MMT شامل بسیاری از مقوله ها، از جمله عکاسی ماکرو، صحنه های شهر، طبیعت، فضاهای کاری و غیره است. تصاویر جدید هر هفته به این مجموعه اضافه می شود و تعدادی از دسته های جالب در گالری ها نمایش داده می شوند. همچنین، یک وبلاگ فعال نیز در سایت به اشتراک گذاشته شده است.

وبسایت شماره پنج: Pexels

بهترین وبسایت های عکس رایگان برای جذاب تر کردن وبلاگ وردپرس جهت افزایش مخاطب

وبسایت Pexels یک منبع عکس رایگان است که تصاویر خود را تحت مجوز Creative Commons Zero (CC0) به اشتراک می گذارد. این به معنای آن است که شما می توانید از تصاویر موجود در این وبسایت برای اهداف شخصی و تجاری استفاده کنید. بنابراین، اگر شما دارای یک وبسایت کسب و کار آنلاین هستید، می توانید از تصاویر موجود در سایت Pexels در وبسایت وردپرسی خود بدون آن که اسمی از سایت یا عکاس را بیاورید، استفاده کنید.

وبسایت Pexels در حال حاضر بیش از ۳۰۰۰۰ عکس برای جستجو دارد و به صورت ماهانه می توانید بیش از ۳۰۰۰ هزار عکس اضافه را نیز جستجو کنید. شما می توانید این تصاویر زیبا را کپی، اصلاح و توزیع کنید. همچنین، می توانید تصاویر را اندازه های مختلف یا اندازه سفارشی با توجه به نیازی که دارید، دانلود کنید.

این مقاله در همین جا به پایان رسید. امیدوارم که شما دوستان عزیز و همیشه همراه فاب تم این وبسایت های منبع تصویر ارزشمند را بررسی کنید و از تصاویر موجود در آن متناسب با موضوع و نیاز خود در محتوایی که می خواهید منتشر کنید، استفاده کنید. به یاد داشته باشید که توجه به نکات جزئی و کوچک یک وبلاگ نویس را تبدیل به یک فرد موفق در وبلاگ نویسی می کند. استفاده از تصاویر متمایز و جذاب نیز یکی از همین نکات جزئی و کوچک است. بنابراین بدون هیچ شک و تردیدی از تصاویر موجود در این وبسایت های فوق العاده استفاده کنید تا بتوانید ترافیک بیشتری را به دست بیاورید و کسب و کار خود را رونق دهید.

آموزش وردپرس بازاریابی محتوا

درباره سعید دیدارنو

سعید دیدارنو هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر، به حوزه های بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت علاقه مند هستم و مدت یک سال است که نویسندگی رو شروع کرده ام.

دیدگاه خود را بیان کنید

19 − دوازده =