بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوز

بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوزReviewed by عماد حیدری on Mar 2Rating: 5.0بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوزدر ادامه به بررسی و معرفی بهترین نرم افزارهای FTP برای انتقال داده ها در مک و ویندوز می پردازیم و قابلیت ها و کاربردهای هر کدام از از نرم افزارها را شرح خواهیم داد.

در ادامه به بررسی و معرفی بهترین نرم افزارهای FTP برای انتقال داده ها در مک و ویندوز می پردازیم و قابلیت ها و کاربردهای هر کدام از از نرم افزارها را شرح خواهیم داد با فاب تم همراه باشید.

بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوز

پروتکل FTP روشی مناسب برای مدیریت و آپلود و انتقال اطلاعات در میان سرور و کاربر می باشد که با استفاده از آن می توانید اطلاعات را با سرعت بالایی بر سرور آپلودکرده و آن ها را مدیریت نمایید. برای استفاده از این روش نیاز به در دست داشتن یک ابزار مدیریت FTP می باشد که به شما امکان استفاده از این پروتکل را بدون نیاز به دانش فنی شبکه ای بالا می دهد. نرم افزارهای اف تی پی متعددی تا کنون توسعه داده شده اند اما تنها تعدادی کمی از آن ها از قابلیت ها و عملکرد بهینه ای برخوردار می باشند در ادامه به بررسی و معرفی بهترین برنامه های FTP برای ویندوز و مک خواهیم پرداخت.

نرم افزار WinSCP 

بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوز

پلتفرم: ویندوز

نرم افزار WinSCP یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترنی ابزار برای مدیریت FTP در ویندوز می باشد. با وجود پنجره های متعدد نرم افزار، استفاده از آن آسان و بوده و هر کاربری می تواند از WinSCP برای انتقال و مدیریت فایل ها بر روی سرور استفاده نماید. در سمت چپ شما می تواند فایل های بر روی کامپیوتر خود و در سمت راست می توانید فایل های موجود در سور را مشاهده کرده و به راحتی با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن اطلاعات خود را انتقال دهید.

 

نرم افزار Cyberduck

بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوز

پلتفرم: ویندوز، مک

نرم افزار Cyberduck بهترین گزینه ممکن برای کاربران مبتدی می باشد که با استفاده از رابط کاربری ساده خود پیچیدگی های غیر ضروری را حذف کرده و محیطی ساده و کاربردی را برای تمامی کاربران حتی کاربران حرفه ای فراهم نموده است. سایبر داک به صورت فرا بستری بر روی هر دو سیستم عامل محبوب ویندوز و مک در دسترس می باشد و در هرکدام محیط کاربری مطابق با طراحی هر سیستم عامل ارائه نموده است.

 

نرم افزار Transmit

بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوز

پلتفرم: مک

نرم افزار Transmit محبوب ترنی ابزار اف تی پی برای مک در میان توسعه دهندگان می باشد چرا که از قابلیت های نرم افزاری بالایی برخوردار می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی پوشه های موردنظر خود در سرور را با یک منبع دیگر سینک و همگام سازی کرده و اطلاعات کاملی از مشخصات دیسک بدست آورید. اما قابلیت اصلی که ترنسمیت را محبو کرده سرعت بالای آن نسبت به دیگر ابزارهای FTP می باشد.

 

نرم افزار Free FTP

بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوز

پلتفرم: ویندوز

نرم افزار Free FTP یک ابزار محبوب و توسعه داده شده توسط Coffee House می باشد که از تکنولوژی های FTP, SFTP, FTPS پشتیبانی کرده و به راحتی با ویژگی های نرم افزاری هر سیستم عامل منطبق می شود یکی از قابلیت های منحصر  به فرد این نرم افزار وجود بخش تاریخچه برای رصد عملیات های انجام شده از جمله انتقال اطلاعات و تغییر نام ها برای یاددآوری محل ذخیره فایل ها می باشد.

نرم افزار FileZilla

بهترین نرم افزارهای FTP برای مک و ویندوز

پلتفرم: ویندوز، مک، لینوکس

نرم افزار FileZilla را بیشتر وبمسترهای ایرانی می شناسند و این نرم افزار ابزار محبوبی برای مدیریت اف تی پی در سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس می باشد. فایل زیلا  ادغام قابلیت های نرم افزاری قدرتمند در کنار سهولت کاربری می باشد که هر دو کاربران مبتدی و حرفه ای را راضی نگه داشته با این وجود محتوای تبلیغاتی نرم افزار می تواند گاهی آزار دهنده باشد.

مدیران وبسایت های وردپرسی در کنار دانش خود در استفاده از وردپرس نیاز به استفاده از ابزارهای جانبی متعددی دارند که سرعت عمل آن ها را بالا برده و کیفیت کار را بهبود می بخشد. در ادامه مقالات آموزشی فاب تم به معرفی نرم افزارهای بیشتری برای مدیریت سایت های وردپرسی خواهیم پرداخت.
آموزش وردپرس هک وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

چهار × یک =