استراتژی های قدیمی سئو که دیگر تاثیری در بهینه سازی سایت ندارند

استراتژی های قدیمی سئو که دیگر تاثیری در بهینه سازی سایت ندارندReviewed by عماد حیدری on Feb 26Rating: 5.0استراتژی قدیمی سئو که دیگر تاثیری در بهینه سازی سایت ندارنددر ادامه به بررسی و معرفی استراتژی های سئو قدیمی می پردازیم که دیگر کاربردی در بهینه سازی سو سایت نداشته و نیازی به استفاده از آن ها وجود ندارد.

در ادامه به بررسی و معرفی استراتژی های قدیمی سئو می پردازیم که دیگر کاربردی در بهینه سازی سو سایت نداشته و نیازی به استفاده از آن ها وجود ندارد.

تکنولوژی های تحت وب به سرعت در حال تغییر می باشند و می توان هر روز با راهکار و تکنولوژی های جدیدی در دنیای وب رو به رو شد. مبحث سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نیز از این قافله عقب نمانده اند و روز به روز شاهد استراتژی و روش های جدیدی برای بهینه سازی سایت ها هستیم. متوتورهای جستجو بسیار باهوش تر از چند سال قبل عمل می کنند و از تکنولوژی های جدیدتری بهره می برند. در این میان روش ها و استراتژی های متعددی وجود دارد که با تغییرات امروزی سازگار نبوده و دیگر نیازی به استفاده از آن ها وجود ندارد. سئو متشکل از روش ها و متدهای مختلفی می باشد که اکنون بسیاری از آن دیگر کاربردی در بهبود سایت شما ندارند و بهتر است وقت خود را صرف این موارد نکنید. در ادامه 8 استراتژی قدیمی در سئو که دیگر کاربردی ندارد را مورد بررسی قرار می دهیم.

استراتژی های بی تاثیر و قدیمی سئو

عدم توجه به دیگر موتورهای جستجو در کنار گوگل

با وجود اینکه گوگل بیشترین سهم ورودی از جستجو را در میان دیگر موتورهای جستجو تصاحب کرده است. اما نباید از قابلیت های دیگر موتورهای جستجو و امکانات آن ها چشم پوشی کرد. با وجود اینکه گوگل93 درصد از میان جستجوهای در حال انجام را در بر می گیرد اما رقیب اصلی آن یعنی موتور جستجو بینگ با 3 درصد و یاهو نیز با سه درصد ابزار مناسبی برای دریافت ترافیک از طریق جستجو می باشد. سرویس جتجوی تصاویر بینگ یکی از محبو ترین روش های کاوش تصاویر می باشد و یاهو نیز کاربران علاقه مند به سرگرمی متعددی را در خود جای داده که می تواند بازار خوبی برای دریافت ترافیک از آن ها باشد.

عدم توجه به بهینه سازی برای مرورگرهای موبایلی

با پیشرفت قابلیت های نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و افزایش محبوبیت تلفن های هوشمند؛ این گجت های کاربردی روش مناسبی برای وبگردی سیار به حساب می آیند که روز به روز به تعداد کاربرانشان افزوده می شود با این جال تلفن های هوشمند همچنان از محدودیت هایی بهره می برند که از مهمترین آن ها محدوریت صفحه نمایش نسبت به پتلفرم دسکتاپ می باشد. در صورتی که کاربران دسکتاپ همجنان بخش اعظم بازدیدکنندگان شما را تشکیل می دهند با اینحال نباید از اهمیت سازگاری پوسته سایت شما برای مرورگرهای موبایلی غافل شد. نمایش متون، المان ها و گرافیک های یک سایت در موبایل با محدودیت هایی همراه می باشد که برای سازگاری با تلفن های هوشمند باید به فکر بهینه سازی سایت خود برای پلتفرم موبایل باشید در بهینه سازی سایت برای موبایل نکات زیر را در نظر بگیرید.

نکات مهم برای بهینه سازی سایت برای پلتفرم موبایل
– عدم استفاده از فلش و دیگر تکنولوژی ها غیر قابل استفاده در موبایل
– استفاده از یک قابل واکنش گرا و بدون ستون در نمایشگرهای موبایلی
– امکان تنظیم متون سایت و بزرگنمایی آن ها با توجه به اندازه صفحه نمایش
– قرار دادن فاصله کافی در میان لیتک ها برای قابل لمس بودن آن ها مجزا از دیگری
– توجه به شتاب دهی صفحات وب برای موبایل
– و…

ارسال هویت سایت ها به موتورهای جستجو

احراز هویت و ارسال مشخصات سایت به موتورهای جستجو امری ساده و بدون هزینه می باشد اما دیگر نیازی به انجام اینکار وجود ندارد و موتورهای جستجو از سال 2001 تا کنون از روش های حرفه ای تری برای شناسایی سایت ها استفاده می نمایند. اما در صورتی که بهینه سازی های چشکگیری را در سایت خود اعمال کرده اید برای تجدید نظر موتورهای جستجو از جمله گوگل می توانید با آن ها مکاتبه داشته و تغییرات صورت گرفته را به آن ها اعلام کنید.

استفاده از روش های قدیمی سئو در لینک دهی

بهترین راه ارتباط با سایت های با ترافیک بالاف ساخت مطالب و موضوعات با کیفیت و ارتباط و شبکه سازی با وبسایت های محبوب با موضوعات مشابه سایت شما می باشد. هیچ گونه روش میانبری برای رسیدن به بک لینک های پربازدید جز ساخت محتوای با کیفیت وجود ندارد.

امروز دیگر خرید بک لینک از شرکت های خدمات دهنده سئو کاربرد و تاثیری در بهینه سازی سایت شما ندارد و بهتر است هزینه اضافی برای بهینه سازی سئو از طریق بک لینک نپردازید. سه مورد زیر سه روش مضر در بهینه سازی سئو از طریق لینک می باشد که بهتر است از استفاده از آن ها اجتناب کنید.

– استفاده از کلمات غیر طبیعی و نامرتبط در لینک ها
– بهینه سازی از طریق لینک دهی در بخش نظرات انجمن ها
– فروش و یا خرید بک لینک؛ این روش می تواند آسب های جدی به سطح سایت شما وارد کند که بازسازی آن در بسیاری از مواقع دشوار می باشد.

دنیای سئو از سال 1990 تا کنون تغییرات بسیاری به چشم خود دیده که نتیجه آن نیاز به کار و تلاش بیشتر ازسوی مدیران وبسایت ها و آگاهی از روش های موثر و غیر موثر می باشد. قطعا نکات سئو به این مقاله ختم نمی شود و در ادامه مقالات آموزشی سئو وردپرس به معرفی و آموزش نکات بیشتری از این دنیای وسیع خواهیم پرداخت.

آموزش وردپرس سئوی وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

5 × 1 =