فیلم آموزش ساخت سایه فلت در فتوشاپ

در این پست براتون یه آموزش کاربردی آماده کردم که خیلی به کارتون می آید و خیلی ها به دنبال این آموزش بودند طرح فلت که امروزه خیلی رواج پیدا کرده و اکثر پوستر ها و بنر های تبلیغاتی یا … از طرح فلت یا تخت استفاده میکند که خیلی جلوه خوب و زیبایی به تصویر میده و در عین سادگی خیلی حرفه ای و زیبا هست اما این طرح فلت ها رو چطور یاد بگیریم و چطور بتونید استفاده کنید؟ برای یاد گیری طرحهای فلت میتوانید این آموزش رو ببینید.” آموزش طراحی بنر فلت در فتوشاپ “.

ساخت سایه فلت در فتوشاپ

حتما بخونید : فیلم آموزش ساخت دکمه فلت در فتوشاپ

اما دیگر نگران یادگیری و به کاربردن این نوع افکت ها نباشید! سایت های بسیاری در رایطه با سایه فلت آموزش هایی رو قرار داده اند ولی این آموزش ها برای افراد مبتدی و نا آشنا با فتوشاپ مناسب نیستند.اما ما در این آموش اکشنی معرفی میکنیم که شما فقط میتوانید با یک کلیک تمام کارها را به فتوشاپ بسپارید و فتوشاپیک افکت زیبا رو به عناصر بدهد.

این آموزش نیازی به پیش نیاز نرم افزار فتوشاپ ندارد و کسانی که با فتوشاپ آشنا نیستند میتوانند به یک کلیک ساده این افکت زیبا رو اعمال کنند که این اکشن طوری طراحی شده است که میتوانید این افکت رو برای عناصر جدا و یکی به یکی اعمال کنید.

آموزش ویدئویی ساخت سایه فلت در فتوشاپ

 

 

دریافت لینک مستقیم
رایگان وردپرس فیلم های آموزشی رایگان

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

18 − پانزده =