نمایش تمامی مطالب وردپرس در یک برگه

حتما تا کنون در برخی از سایت ها مشاهده کرده اید که اقدام به نمایش برخی از مطالب در یک صفحه خاص می نمایند که کاربران قادر به مشاهده عناون تمامی مطالب سایت وردپرسی خود هستند که در اینصورت کاربر می تواند مطالب را به صورت دسته بندی شده و بر اساس سال ارسال مطلب مشاهده کند و تمامی مطالب را به صورت مرتب در دسترسی داشته باشد . ساده ترین راه استفاده از افزونه های موجود می باشد تا بدون استفاده از کدنویسی بتوانید مطالب خود را در یک صفحه نمایش دهید ؛ پیشنهاد ما در بین افزونه های موجود ، استفاده از افزونه Display Posts Shortcode می باشد و شورت کد آن به صورت [display-posts posts_per_page=”1000″ order=”DESC”] می باشد که عدد 1000 محدودیت تعداد نوشته در هر صفحه را نمایش می دهد  .

حتما بخونید : دوره آموزش کامل وردپرس قست دوم

در این مطلب قصد داریم آموزش نمایش تمامی مطالب وردپرس در یک برگه در وردپرس را داریم که توسط آن می توانید تمامی مطالب سایت که از ابتدای شروع به کار سایت در وردپرس شما منتشر شده است را در یک برگه خاص مشاهده کنید و آن را نمایش دهید .

نمایش تمامی مطالب وردپرس در یک برگه

آموزش نمایش تمامی مطالب وردپرس در یک برگه :

برای نمایش تمامی مطالب سایت خود در یک برگه تکه کد زیر را در یک برگه و به صورت صفحات دارای قالب اختصاصی قرار دهید :

 توسط کد بالا می توانید آخرین مطالب سایت خود را در یک برگه نمایش دهید که این نمایش ها بر اساس آرشیو سالانه می باشد و پس از نمایش تاریخ و سال ارسال ، تمامی مطالب که در یک سال خاص ارسال شده اند را نمایش می دهد .

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

3 × سه =