نمایش آخرین پست ها با بیشترین نظرات در وردپرس

نمایش آخرین پست ها با بیشترین نظرات در وردپرسReviewed by عماد حیدری on Mar 18Rating: 5.0نمایش آخرین پست ها با بیشترین نظرات در وردپرسدر ادامه به آموزش نمایش آخرین پست ها با بیشتری نظرات در وردپرس با استفاده از روش های کدنویسی و افزونه می پردازیم

نمایش آخرین پست ها با بیشترین نظرات در وردپرس می تواند مخاطبان وبسایت شما را با محبوبیت مطالبتا در فضای وب آشنا سازد. در ادامه به آموزش نمایش  مطالب با ییشترین کامنت ها در وردپرس می پردازیم.

نمایش دادن مطالب با ییشترین نظرات در وردپرس

نمایش آخرین پست ها با بیشتری نظرات در وردپرس

در وردپرس به صورت پیشفرض امکان نمایش محبوب ترین مطالب از نظر بازدید و نمایش آخرین نظارات ارسالی در سایت درون ویجت های چند زبانه و یا جداگانه امکان پذیر می باشد. اما در صورتی که می خواهید آخرین مطالب با بیشتری بازدید را به کاربران خود در سایت نمایش دهید آموزش زیر را دنبال کنید.

شما برای اینکار می توانید از افزونه و روش های مختلفی استفاده نمایید که در ادامه به معرفی برخی از روش های محبوب خواهیم پرداخت.

استفاده از افزونه WordPress Popular Posts

پلاگین WordPress Popular Posts یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرسی است که از آن می توانید برای نمایش پست های محبوب در سبک های مختلف درون ساید بار استفاده کنید در صورتی که می خواهید آخرین پست های وردپرسی با بیشترین دیدگاه ها را در ستون کناری قاللب خود به نمایش بگذارید تنها نیاز است تا پس از نصب و فعال سازی این افزونه به بخش نمایش > ابزارک ها مراجعه کرده و ابزارک WordPress Popular Posts را به بخش ویجت های فعال بکشید.نمایش آخرین پست ها با بیشترین نظرات در وردپرس

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید این افزونه با تنظیمات پیکربندی متنوعی برای نمایش اخرین پست های وردپرسی همراه است. اکنون در قسمت Sort Posts by گزینه Comments را انتخاب نمایید. و در قسمت Time Range بازه زمانی نمایش پست ها با بیشترین نظرات را از بین گزینه های روزانه (last 24 hours)، هفتگی (last week) و یا از ابتدا (all time) را انتخاب نمایید.

نمایش آخرین پست ها با بیشتری نظرات در وردپرس

این افزونه همچنین این امکان را به شما می دهد تا تعداد پست های نمایش داده شده در ویجت، نوع پست های نمایش داده شده را انتخاب کرده و عنوان نمایشی ویجت را تغییر دهید.

نمایش بربحث ترین مطالب در یک صفحه و یا پست

افزونه WordPress Popular Posts همچنین این امکان را به شما می دهد تا بربحث ترین مطالب وردپرسی را در یک برگه و یا پست خاص و سفارشی به نمایش بگذارید.

برای اینکار می توانید از شرت‌کد این نرم افزار استفاده نمایید که همانند پنل ویجت خود از قابلیت های سفارش سازی متعددی بهره می برد. شرت‌کد زیر نمونه ای برای نمایش 10 مطلب با بیشترین نظرات در یک صفحه و یا پست می باشد که در صورت نیاز می توانید آن را ویرایش کنید.

[wpp range=all stats_comments=1 order_by=comments post_type=post,page limit=10 wpp_start=<ol> wpp_end=</ol>]

برای کسب اطلاعات بیشتر از پارامترهای این شرکت کد می توانید به بخش مستندات این افزونه در تنظیمات » WordPress Popular Posts مراجعه کنید.

نمایش آخرین پست ها با بیشتری نظرات در وردپرس

از دیگر نرم افزارهای مشابه و ساده برای نمایش آخرین پست ها با بیشترین کامنت ها پلاگین Most Commented Widget می باشد که می توانید آن را از طریق مخرن وردپرس نصب نمایید.

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

7 + 13 =