بهترین شرکت های هاستینگ کدامند؟

توجه بهترین شرکت های هاستینگ برای مدیران سایتها یک ضرورت است چرا که یک هاست مناسب می تواند امنیت سایت ما را فراهم کند بسیاری از هکرها از طریق هاست نا امن به سایت شما نفوذ می کنند و به گفته خودشان اولین و مهمترین عامل هاست یا همان میزبانی وب شما است .عامل مهم دیگری که باعث می شود در انتخاب هاستمان دقت کنیم سئوی سایتمان هست حالا سوال پیش می آید هاست با سئوی سایتمان چه ارتباطی میتواند داشته باشد خوب پاسخ کاملا روشن است از آنجا که برای موتورهای جستجو در دسترس بودن سایت بسیار مهم است ما باید هاستی انتخاب کنیم که قطعی زیاد نداشته باشد البته توقع صد در صد بالا بودن سایت را داشته باشیم اشتباه بزرگی کرده ایم چرا که یک شرکت میزبانی وب برای آپدیت نرم افزارهای روی سرور و بالا بردن امنیت سایتهای میزبانی شده به ناچار مجبور است قطع ارتباط کند نکته مهم اینجاست که با قطعی زیاد مواجه نشویم در غیر این صورت زحماتی که برای سئوی سایتتان کشیده ایم بر باد میرود.

بهترین شرکت های هاستینگ کدامند؟

حالا که به اهمیت شرکت میزبانی وب پی بردید فاب تم تجربیاتی که از بهترین شرکت های هاستینگ به دست آورده در اختیار شما می گذارد.

اولین شرکت پیشنهادی ما هاست دی ال است شرکتی بزرگ که توانسته میزبان سایتهای به نام و پر ترافیک باشد انتخاب هاست دی ال برای سایتهای حرفه ای پیشنهاد میدهیم سایتهایی که ترافیک بالا دارند از لحاظ پاسخ گویی بی نظیر هستند و با سیستم تیکت نصف شب هم پاسخ شما را میدهند و همچنین به طور روزانه از دیتابیس شما بک آپ می گیرند و دو بار در هفته بک آپ کلی سایت شما را انجام میدهند تا نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات سایتتان نداشته باشید.

بهترین شرکت های هاستینگ کدامند؟

 

دومین شرکت برتینا هست کارشان حرفه ای است به طوری که قوانینی که برای میزبانی سایتها درج کرده اند بسیار سختگیرانه هست از مزیتهای بزرگ آن پلانهای متنوعی است که برای شما فراهم کرده اند از این شرکت هم میشه توقع هاست حرفه ای داشت البته که باید برای کیفیت مناسب پول خوبی هم بپردازید.

بهترین شرکت های هاستینگ کدامند

 

سومین شرکت پیشنهادی ما میهن وب هاست هست اولین فاکتوری که شما را مجذوب خودش می کند گرافیک زیبای سایتشان است که به راحتی می توانید در داخل سایتشان چرخ بزنید از خوبیهای دیگرش ارسال پیامک در هنگام پاسخ تیکت شما است قیمتهای مناسب و قراردادهای سالیانه می تواند مدیر سایتهایی که به تازگی کار خودشان آغاز کرده اند مناسب باشد به خاطر داشته باشید این قیمتهای پایین مناسب سایتهای پر ترافیک نیستند.

بهترین شرکت های هاستینگ کدامند

 

 

چهارمین شرکت مورد نظر ما شرکت نت افراز هست تیکتها سریع پاسخ داده می شود صداقت کاری دارند تا آنجا که سایت شما پر ترافیک باشد از پذیرش آن معذورند و یا اگر قرار دارید تا جایی که کسب و کارتان رونق می گیرد از ادامه همکاری منصرف می شوند تا سایتهای کم ترافیک دیگری که بر روی سرور هستند آسیب نبینند به این دلیل که سایتهای پر ترافیک منابع سرور را تا حد زیادی مصرف می کنند .سیاستهای این شرکت طوری است که برای سایتهای نو پا گزینه مناسبی می تواند باشد.

 

بهترین شرکت های هاستینگ کدامند

 

و آخرین شرکت پیشنهادی ما شرکت پر سابقه و معروف ایران هاست می باشد اگر برای شما سابقه شرکت مهم است از ایران هاست قدیمیتر نداریم پشتیبانی با کیفیتی دارد و برای سایتهای در حد متوسط انتخاب مناسبی است.

بهترین شرکت های هاستینگ کدامند

 

به این نکته متذکر میشویم سایت webhosting.info شرکتهای برتر از لحاظ تعداد میزبانی را معرفی می کند که به اعتقاد ما کمیت مهم نیست و یک مدیر حرفه ای سایت باید کیفیت را مدنظر داشته باشد و این حاصل نمی شود مگر با تجربه ای که از شرکت هاستینگ به دست می آورید.

بهترین شرکت های هاستینگ کدامند

 

در ضمن فاب تم هیچ نسبتی با شرکتهای ذکر شده ندارد و بر اساس تجربه پیشنهاداتی داده است به هر حال نظر همه کاربران محترم است و آنچه که از شرکتهای دیگر تجربه کرده اند در قسمت نظرات وارد کنند تا کمکی شود برای مدیران سایتها تا انتخاب هوشمندانه تری در انتخاب هاست داشته باشند.

آموزش وردپرس هاست و هاستینگ

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

بیست + شش =