آنچه در مورد سئو باید بدانیم | قسمت پنجم

آنچه در مورد سئو باید بدانیم | قسمت پنجمReviewed by هاشم مهربان on Aug 6Rating: 5.0آنچه در مورد سئو باید بدانیم | قسمت پنجمموتور جستجوی بینگ محصول شرکت مایکروسافت هست که بعد از گوگل از اعتبار بالایی برخوردار است که می تواند واسطه خوبی بین کاربران و سایتها باشد کاربرانی که دنبال کالا و خدمات هدف هستند و وبسایتهایی که محصولات و خدمات را ارائه می کنند به هر حال بینگ قادر هست ترافیک سایت شما را به طور رایگان افزایش دهد.

برای ارتقا در صفحات گوگل نیاز به افزونه بهینه سازی سایت داریم که در قسمت چهارم از آموزشهای سئو  به معرفی افزونه yoastseo پرداختیم حالا می خواهیم سایتمان را از طریق این افزونه به موتورجستجوی بینگ معرفی کنیم .موتور جستجوی بینگ محصول شرکت مایکروسافت هست که بعد از گوگل از اعتبار بالایی برخوردار است که می تواند واسطه خوبی بین کاربران و سایتها باشد کاربرانی که دنبال کالا و خدمات هدف هستند و وبسایتهایی که محصولات و خدمات را ارائه می کنند به هر حال بینگ قادر هست ترافیک سایت شما را به طور رایگان افزایش دهد.

آنچه در مورد سئو باید بدانیم | قسمت پنجم

آنچه در مورد سئو باید بدانیم | قسمت پنجم

وارد افزونه yoast شده و از بخش پیشخوان ابزارهای وبمستر را انتخاب می کنیم و بر روی لینک ابزار وبمستر بینگ کلیک می کنیم

برای ارتقا در صفحات گوگل نیاز به افزونه بهینه سازی سایت داریم

 

وارد سایت مایکروسافت میشویم و اگر اکانتی نداریم ثبت نام میکنیم

برای ارتقا در صفحات گوگل نیاز به افزونه بهینه سازی سایت داریم

سپس در کنترل پنل بینگ بر روی add a site کلیک می کنیم و به ترتیب نام سایت و آدرس نقشه سایت وارد میکنیم بر روی دکمه add کلیک می کنیم

برای ارتقا در صفحات گوگل نیاز به افزونه بهینه سازی سایت داریمدر مرحله بعد نیاز به تایید هویت است اینکه شما مدیر سایت هستید به همین منظور بینگ سه انتخاب برای شما فراهم کرده است.

برای ارتقا در صفحات گوگل نیاز به افزونه بهینه سازی سایت داریم

تایید هویت با فایل xml  که می توانید آن را دانلود کرده و بر روی روت هاستتان آپلود کنید اگر سایت وردپرسی دارید منظور در داخل پوشه public html  می باشد.

تایید هویت با metatag همان روش دلخواه ما است که می توانید کد مربوطه را در هدر سایتتان قرار دهید ولی ما از طریق افزونه yoast کد مربوطه را در داخل باکس وبمستر تولز گوگل که با رنگ نارنجی مشخص کرده ام قرار می دهیم  و بر روی ذخیره تغییرات کلیک می کنیم.و به سایت بینگ همان عکس بالا برگشته و بر روی verify کلیک می کنیم آن گاه پیام ثبت سایت با موفقیت دریافت می کنید و به همین سادگی شما در رصد بینگ قرار می گیرید.

برای ارتقا در صفحات گوگل نیاز به افزونه بهینه سازی سایت داریم

تایید هویت از طریق dns دامنه یکی دیگر از روشهای تایید هویت است که ما می توانیم کد تایید هویت را به عنوان cname به اکانت دامنه خود اضافه کنیم.

حتما به یاد داشته باشید اگر با افزونه yoast بخواهید سایت را معرفی کنید باید از روش دوم یا همان متا تگ استفاده کنید.در قسمت بعدی به یکی دیگر از قابلیتهای افزونه yoast به منظور درست شدن نقشه سایتمان توضیحات کافی خواهیم داد.

آموزش وردپرس سئوی وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

دو × چهار =