چرا وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا برای وبلاگ نویسی می باشد؟

چرا وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا برای وبلاگ نویسی می باشد؟Reviewed by عماد حیدری on Jul 16Rating: 5.0چرا وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا برای وبلاگ ها می باشد؟بررسی دلائل برتری سیستم مدیریت محتوا وردپرس بر دیگر ابزارها برای مدیریت و توسعه وبلاگ ها و وبسایت های نوپا از نظر امنیت، سئو، شبکه های اجتماعی، سهولت و...

بررسی دلائل برتری سیستم مدیریت محتوا وردپرس بر دیگر ابزارها برای مدیریت و توسعه وبلاگ ها و وبسایت های نوپا از نظر امنیت، سئو، شبکه های اجتماعی، سهولت و…

بهترین سیستم مدیریت محتوا برای مدیریت وبلاگ و وبسایت نوپا

چرا وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا برای وبلاگ ها می باشد؟

وبلاگ نویسی و توسعه محتوا در وبلاگ امروزه به عنوان قدرتمندترین ابزار برای بازاریابی محتوا به شمار می آید. موتورهای جستجو و مخاطبین اینترنتی اعتماد بالایی به وبلاگ ها دارند. این همه قابلیت و پتانسیل بسیاری از نویسندگان اینترنتی را به ایجاد یک وبلاگ مستقل با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا  وا می دارد.

اما در دنیای مجازی، در کنار نیاز به تبهر در نگارش و نویسندگی، بهره مندی از بهترین ابزارها و صد البته سیستم مدیریت محتوا جامع نیز یک امر حیاتی برای بقا در بازار پررقابت آنلاین می باشد.

در صورت علاقه به وبلاگ نویسی یکی از ابتدایی ترین مواردی را که باید به آن بپردازید؛ انتخاب یک بستر برای مدیریت و توسعه اطلاعات موسوم به سیستم مدیریت محتوا (CMS) می باشد.

چرا وردپرس

وردپرس با بهره مندی از بروزرسانی های مکرر و مجموعه عظیمی از افزونه ها و قالب ها با کمترین هزینه ممکن یک ابزار کارامد با سهولت کاربری بالا را در اختیار شما قرار می دهد که امکان استفاده از ان برای هر نوع کاربری با هر دانش فنی فراهم شده است. اما اگر همچنان در انتخاب وردپرس شک دارید به موارد زیر را مطالعه نمایید. در صورتی که این موارد از شاخصه های اصلی شما در خلق یک وبلاگ و یا وبسایت می باشد بدانید که وردپرس در این مباحث پیشتاز عمل می کندو  دراین صورت بهترین گزینه ممکن برای شما خواهد بود.

سئو بهینه

سادگی و وجود ابزارهای متعدد راز وردپرس در ارائه بهینه ترین سرویس از نظر بهینه سازی برای موتور های جستجو و سئو می باشد وردپرس در کنار سادگی و ساختار پایدار خود که کاربر را از اشتباهات خطرناک باز می دارد همچنین به کاربران حرفه ای امکان سفارش سازی بالا و به کاربران مبتدی امکان بهره مندی از انواع ابزارهای بهینه سازی مختلف را می دهد.

در دسترس بودن ویرایشگر سازگار با سئو به همراه قابلیت های شخصی سازی متعددی مانند هیدینگ، برچسب،پارگراف و.. امکان تولید محتوای بهینه را برای شما فراهم کرده است. سازگاری با مرورگرهای تلفن های هوشمند و سرعت بالا را می توان به این موارد اضاف کرد.

اشتراک گذاری آسان

انتشار ویروسی اطلاعات یک امرحیاتی در بازاریابی محتوا می باشد. میلیون ها کاربری که در شبکه های اجتماعی وجود دارند هر کدام از آن ها می توانند به عنوان یک تبلیغ کننده رایگان برای محتوای شما به حساب آیند اما چگونه؟ وردپرس با پشتیبانی از اکثریت شبکه های اجتماعی معروف از جمله فیسبوک، گوگل پلاس، توئیتر، اینستاگرام، تلگرام و… امکان ارسال و اشتراک گذاری آسان و سریع محتوا را به صورت خودکار بر روی این پلتفرم ها فراهم کرده است.

قالب، افزونه، ابزار و نیروی پشتیبان فراوان

برای راه اندازی یک سایت در ابتدا به یک هاست بهینه سازی شده، قالب حرفه ای، افزونه های کاربردی، ابزارهای بهینه سازی و وجود افراد متخصص برای پشتیبانی نیاز دارید. اگر انتخاب قالب اوریجینال و کاربردی و وجود افراد متخصص در این زمینه باری شما مهم می باشد در این صورت وردپرس بهترین گزینه ممکن برای شما می باشد.

هزاران قالب رایگان و غیر رایگان حرفه ای و تجاری در موضوعات و زمینه های مختلف و وجود ابزارهای متنوع برای ویرایش و بهینه سازی آن ها  هزینه ها را کاهش داده و قدرت انتخاب بالاتری را به شما می دهد.

بروزرسانی متداوم و آسان

دنیای تکنولوژی دائما در حال تحول و گسترش می باشد و در صورتی که از کمترین فناوری هایی عقب بمانید برتری خود را از دست خواهید داد. افزایش تهدیدات امنیتی و ارتقا کیفیت نرم افزاری در دهه اخیر امر بروزرسانی و توسعه را از خود خلق یک پلتفرم مهم تر کرده است.

شاید شاخص ترین ویژگی وردپرس در میان گزینه های این مقاله پشتیبانی و بروزرسانی متداوم و صد البته خودکار آن باشد که بدون هیچ زحمت و ایجاد دگرگونی در اطلاعات قبلی امکان دسترسی به آخرین تکنولوژی ها و بروزرسانی های امنیتی را برای شما فراهم کرده است.

مدیریت آسان ترافیک و بازدید

در صورتی که از یک پتلفرم وبلاگ نویسی سنگین برای توسعه وبلاگ خود استفاده نمایید با افزیش تعداد بازدید کنندگان قطعا با محدودیت های نرم افزاری و سخت افزاری متعددی رو به رو می شوید. یکپارچه نبودن و هدفمند نبودن کدهای پیکربندی شده در  بیشتر سیستم های مدیریت محتوا حجم و قسمت بزرگی از نیروی پردازشی میزبان را هدر می دهد اما وردپرس با مدیریت هوشمند کدها و ابزارها با کمترین پردازش بیشترین قابلیت را در اختیار کاربر قرار می دهد.

امنیت بالا

شعار وردپرس ارتقا خودکار امنیت و حذف حرفه های امنیتی می باشد. تنها یک نام کاربری و رمز عبور قدرتمند را در نظر گرفته، نکات امنیتی رارعایت کنید و مابقی کار را به این سیستم مدیریت محتوا ایمن بسپارید.

هیچ پلتفرمی از تهدیدات و حملات بدافزارهای مخرب در امان نیست اما وجود متخصصین فراون در این حوزه، سیستم یکپارچه وردپرس، بروزرسانی های متداوم و دسترسی به ابزارها و افزونه های امنیتی متعدد پشتیبان خوبی برای شما به عنوان یک کاربر وردپرسی به شمار می آید.

کلام آخر

وردپرس چه برای کاربر ابتدایی و چه حرفه ای اساب و ابزارهای موردنیاز  آن را برای توسعه وبلاگ خود فراهم می کند. در صورتی که توان مدیریت محتوا را ندارید وردپرس این بار را بر دوش می کشد و اگر نیازهای حرفه ای تری دارید وردپرس این اختیار کامل در شخصی سازی را به شما در کنار امنیت، بروزرسانی های مداوم و بهینه سازی های متعدد می دهد.

آموزش وردپرس سئوی وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

چهار × 2 =