آموزش غیرفعال کردن RSS در وردپرس

خوراک یا RSS Feeds یکی از مهم ترین بخش های سایت می باشد که در مطالب گذشته درباره ی شخصی سازی آن و همچنین مدیریت آن مطلب را ارائه کرده ایم ؛ در این مطلب با یک آموزش متفاوت در خدمت شما هستیم . بسیاری از کاربران هستند که نیاز به Feed سایت خود ندارند و البته آن را برای سایت خود مضر می دانند ! چنین کاربرانی بدلیل عدم بازدید کاربران از سایت تا زمانی که اعلان مطالب جدید سایت در مرورگر آنها نمایش داده نمی شوند ، نمی خواهند که RSS وجود داشته باشد و در نهایت عضویت کاربران در آن صورت گیرد تا کاربران از سایت بازدید کنند و منتظر مطالب جدید نباشند و از طرفی سایت در دام فیدخوان ها می باشد ! در این مطلب قصد آموزش غیرفعال کردن RSS یا خوراک سایت وردپرسی را داریم تا نیاز چنین کاربرانی نیز به طور کامل رفع شود و با مشکل کاهش بازدید سایت مواجه نشوند . برای اینکار دو راهکار پیش روی شما می باشد که اولین و ساده ترین آن استفاده از افزونه Disable Feeds می باشد که با نصب آن در سایت وردپرسی خود می توانید RSS feeds سایت خود را غیر فعال سازید .

حتما بخونید : آموزش قدم به قدم کار با صفحه مدیریت وردپرس

در این مطلب قصد آموزش غیرفعال کردن RSS در وردپرس با استفاده از تکه کدی را داریم که در اینصورت نیاز با استفاده از هیچگونه پلاگینی نیست و به منابع سروری شما از جانب پلاگین فشاری وارد نشود . در ادامه با ما و آموزش غیرفعال کردن RSS در وردپرس همراه باشید .

آموزش غیرفعال کردن RSS در وردپرس

کد غیرفعال کردن RSS در وردپرس

برای استفاده از کد غیرفعال سازی RSS سایت وردپرسی خود کافی است تکه کد زیر را در بخش توابع قالب وردپرسی خود یا همان فایل Function.php قرار دهید :

با استفاده از کد بالا در صورتی که کاربری وارد بخش Feed سایت شما شود ، با ارور عدم دسترسی به RSS مواجه خواهد شد که در نهایت به صفحه اصلی سایت شما هدایت می شود .

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره وحید زعفرانلو

دیدگاه خود را بیان کنید

دو − یک =