افزونه ورود به پیشخوان وردپرس از طریق سایدبار

برای ورود به پیشخوان وردپرس باید در ادامه دامنه /wp-admin یا /wp-login.php قرار دهید تا وارد صفحه ورود شود ولی میدونستید که توسط یک ابزارک میتوانید از طریق سایدبار وارد شوید .

ورود به سایت از سایدبار وردپرس با sidebar login

ورود به سایت از سایدبار وردپرس

این افزونه رایگان هست و دارای هیچگونه پنل تنظیمات خاصی نیست و کاملا رایگان در سطح اینترنت منتشر شده است و امکان ورود به سایت از سایدباروردپرس را فراهم می کند. و شما کافیست بعد از نصب و فعال سازی به بخش ابزارک های وردپرس وارد شوید و ابزارک مربوطه را در سایدبار مورد نظر قرار داده و صفحه اصلی را یک بار رفرش کنید.

نحوه کار با افزونه

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس از منوی پیشخوان  وارد بخش ابزارک ها واقع در دسته های نمایش می شویم تا امکان ورود به سایت از سایدبار را فراهم کنیم

open-widgets-ورود به سایت از سایدبار وردپرس

بعد از ورود به بخش ابزارک ها، ابزارکی تحت عنوان Sidebar Login که با نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس اضافه شده است مانند تصویر زیر مشاهده می شود. کافیست آن را به سایدبار مربوطه هدایت کنید تا پنل تنظیمات آن نیز نمایش داده شود.

widgets-hamyarwp-ورود به سایت از سایدبار وردپرس

با انتقال به سایدبار مربوطه، تنظیماتی به صورت شناور برای ما به نمایش در خواهد آمد که حاوی تنظیمات مربوطه می باشد. در قدم اول می بایستی عنوانی برای سایدبار انتخاب نماییم . در این بخش چندین پارامتر به شرح زیر وجود دارد:

Show Last Password Link: با انتخاب این گزینه ، آخرین لینک کلمه عبور را به ما  نمایش می دهد.
Show Register Link : با انتخاب این گزینه ، آخرین لینک عضویت را به ما نمایش می دهد.

در بخش بعدی از ما میپرسد که آیا میخواهید Checkbox مرا به خاطر بسپار را نمایش دهد یا خیر و در نهایت در بخش Login Redirect URLاز ما میخواهد که بعد از ورود موفقیت آمیز به چه صفحه ای منتقل شود که قاعدتا می بایستی لینک صفحه اصلی سایت  شما باشد.
در بخش های باقی مانده شما میبایستی فقط مانند نمونه جایگذاری کنید و هیچگونه توضیح خاصی نداره و در انتها از ما میخواهد که آیا تصویر نویسنده را نمایش دهد یا خیر.

login- ورود به سایت از سایدبار وردپرس

 

حال کافیست که صفحه اصلی را یکبار رفرش کنید تا شاهد تغییرات انجام شده توسط این افزونه کاربردی وردپرس را  در سایدبار خود باشید. و به راحتی امکان ورود به سایت از سایدبار وردپرس را فراهم کنید. 

آموزش وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

سه × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.