افزونه بازگرداندن وردپرس به حالت اولیه | WordPress Database Reset

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب هست و برای اینکه سایت را مدیریت کنیم و بهتر استفاده کنیم نیاز داریم تا تنظیمات شخصی و مطالب شخصی خود را در وردپرس قرار دهیم و طبق سلیقه خود سایتمان را طراحی کنیم ولی اگر مشکلی برای وردپرس پیش بیاید از قبیل تنظیمات اشتباه ، مشکلات مطالب، و … باید یک بک آپ یا نسخه پشتیبان از سایت تهیه کنیم تا در صورت اشتباه  وردپرس را از اول نصب نکنیم و براحتی نسخه پشتیبان رو بازگردانیم.اما اگر نتوانید نسخه پشتیبان از سایت تهیه کنید و مشکلی برای وردپرس پیش بیاید چه کنیم؟

حتما بخونید : افزونه و ابزارک حرفه ای خبرنامه وردپرس 

در چنین مواردی وردپرس افزونه های آماده برای ما قرار داده که ما براحتی میتوانید با نصب این افزونه ها و یک کلیک وردپرس رو به حالت اولیه بازگردانیم و دیگر نیازی نباشد تا وردپرس رو ار اول نصب و کانفیگ کنید.که ما این افزونه های کاربردی رو برای شما معرفی می کنیم.

افزونه بازگرداندن وردپرس به حالت اولیه | WordPress Database Reset

 افزونه WordPress Database Reset  که قدرت بالایی در بازگردانی دارد بهترین افزونه برای این کار هست که میتوانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود و نصب نمائید فقط این افزونه را بر روی سایت های وردپرسی خودتون تست نکنید و اول در لوکال تست کنید تا مشکلات احتمالی پیش نیاید.این افزونه قابلیت خوبی که داره این است که میتوانید قسمت های مختلف رو که میخواهید بازگردانی شوند انتخاب کنید.

آموزش استفاده از این افزونه :

در مرحله اول باید افزونه را از مخزن وردرس نصب  و فعالش کنید.

قعال سازی افزونه wordpress database reset

افزونه بعد از نصب به منوی “ابزارها” اضافه میشود و میتوانید تنظیمات را اعمال کنید.

در مرحله دوم در قسمت Database Reset باید جدول های دیتابیس رو انتخاب کنید(یعنی جدمولی که میخواهید بازگردانی شود).

Database Reset

اگر میخواهید که قسمت یا جدول خاصی فقط بازگردانی شوند میتوانید نام جدول رو انتخاب کنید و لی اگر میخواهید که کل دیتابیس بازگردانی شود میتوانید Select All رو انتخاب کنید.

دانلود از صفحه افزونه

آموزش وردپرس مخزن وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

9 + 7 =