آموزش نمایش تعداد نظرات سایت در وردپرس

آموزش نمایش تعداد نظرات سایت در وردپرسReviewed by عماد حیدری on Mar 21Rating: 5.0آموزش نمایش تعداد نظرات یک سایت در وردپرسفاب تم در ادامه به آموزش نحوه نمایش دادن تعداد نظرات ارسال شده در یک سایت وردپرسی با استفاده از کد کوتا و کاربردی انداخته با ما همراه باشید.

فاب تم در ادامه به آموزش نحوه نمایش دادن تعداد نظرات ارسال شده در یک سایت وردپرسی با استفاده از کد کوتا و کاربردی انداخته با ما همراه باشید.

نمایش تعداد نظرات یک سایت در وردپرس

نمایش تعداد نظرات یک سایت در وردپرس

نظرات یک روش موثر برای شرکت دادن کاربران در محتوای یک سایت می باشد که آن ها را به بازدید و بحث با دیگر کاربران سوق می دهد. در بسیاری از سایت های وردپرسی می توان اطلاعاتی مانند تعداد بازدید ها، تاریخ انتشار و… را به نمایش گذاشت اما در صورتی که قصد انتشار مطلب بحث برانگیزی را دارید می توانید با به نمایش گذاشتن تعداد نظرات ارسالی در مطلب دیگر کاربران را به شرکت در بحث و قرار دادن کامنت سوق دهید.

نمایش تعداد کامنت های سایت با پلاگین

آسان ترین روش برای نمایش تعداد دیدگاه ها استفاده از افزونه کاربردی Simple Blog Stats می باشد که با استفاده از آن بدون کدنویسی می توانید تعداد دیدگاه های ثبت شده در سایت خود را به نمایش بگذارید.

برای اینکار ابتدا این افزونه را از مخزن وردپرس نصب و فعال نمایید. با نصب این افزونه پنل این پلاگین در بخش تنظیمات پیشخوان نمایان خواهد شد که به مراجعه به این بخش می توانید تنظیمات نمایش وضعیت سایت را سفارش سازی نمایید.

نمایش تعداد نظرات یک سایت در وردپرس

این افزونه به شما امکان نمایش وضعیت و مشخصات سایت را با استفاده از شرت کد و تگ های قالب می دهد که با در نظر گرفتن کد موردنظر خود می توانید آن را در محل نمایش درج نمایید.

با استفاده از این افزونه می توان اطلاعات متنوعی را از جمله، تعداد کاربران ثبت نام شده، نظرات، مطالب و… را به نمایش گذاشت.

برای نمایش تعداد نظرات تایید شده می توانید از شرت کد [sbs_approved] استفاده نمایید که این کد کوتاه را می توان در هر مکانی از جمله برگه، مطلب، ویجت های سایدبار و… قرار داد.

نمایش تعداد کامنت های سایت با کدنویسی

در صورتی که قصد افزودن یک پلاگین جدید را به سایت خود ندارید می توانید این عمل را از طریق کدنویسی انجام دهید به طوری که برای اینکار می توانید کد زیر را درون فایل functions.php قرار داده و تغییرات خود را ذخیره نمایید.

این کد این قابلیت را برای شما به وجود می آورد تا تعداد نظرات ثبت و تایید شده در سایت را همانند افزونه فوق در هر بخشی از سایت به صورت دلخواه قرار دهید.

که برای اینکار می توانید با در نظر گرفتن شرت‌کد [wpb_total_comments] آن را در هر ویجت، صفحه، پست و دیگر قسمت های سایت به دلخواه نمایش دهید.

آموزش وردپرس کد وردپرس

درباره هاشم مهربان

آمده ام برای شما بنویسم و آنچه در توانم هست آموزش دهم امیدوارم خداوند مرا در این مسیر کمک کند تا رضایت شما دوستان را فراهم کنم هم اکنون شما هم با من باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

18 + 2 =